Event MIX Najnowocześniejszy obiekt konferencyjny w Toruniu w Strefie EVENT MIX FestiwalMarketingu.pl

Najnowocześniejszy obiekt konferencyjny w Toruniu w Strefie EVENT MIX FestiwalMarketingu.pl

0
Najnowocześniejszy obiekt konferencyjny w Toruniu w Strefie EVENT MIX

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki po raz pierwszy pojawi się w gronie wystawców targów reklamy.

CKK Jordanki to perła architektury w sercu Torunia i najnowocześniejszy obiekt konferencyjny w regionie. Architekt – Fernando Menis –  połączył  w tym projekcie nowoczesność, funkcjonalność i piękno.

– Naszym celem strategicznym na najbliższe lata jest aktywny udział w targach branży MICE. Toruń jest miastem z dużym potencjałem, ale brakowało tu obiektu, który łączyłby w sobie różne funkcje i jednocześnie mógł być miejscem większych konferencji, kongresów, sympozjów i innych wydarzeń branży MICE. Obecnie można u nas zorganizować np. konferencję nawet na 1,2 tys. osób i równocześnie zapewnić jej uczestnikom wrażenia artystyczne na najwyższym poziomie, z doskonałą akustyką, wygodnymi siedzeniami i pełnym wyposażeniem technicznym, a także komfortową strefą obsługi artystów – przekonuje Grzegorz Grabowski, prezes CKK Jordanki.

Wielofunkcyjność obiektu umożliwia realizację ciekawych wydarzeń kulturalnych oraz najśmielszych wizji gal firmowych, dużych konferencji i kongresów. CKK mieści dwie sale koncertowe, które mogą być ze sobą połączone, tworząc jedną przestrzeń eventową, zarówno w układzie na płasko, jak i teatralnym.

Do dyspozycji są też sale konferencyjne, scena plenerowa, parking podziemny, 3 poziomy foyer, sala prób, patio i restauracja. Centralne położenie Torunia w Polsce i świetne skomunikowanie z kluczowymi lotniskami czyni z miasta wygodny i łatwo dostępny punkt.

Obiekt zaprasza do zapoznania się ze swoim eventowym potencjałem na stoisku I18 Strefy EVENT MIX FestiwalMarketingu.pl.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana III edycja konferencji EVENT MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 12 września br.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów:

http://jordanki.torun.pl