Logo

Event MIX

COLORS OF DESIGN głównym dostawcą największej imprezy biznesowej w tej części Europy

Podczas trwającego trzy dni 10. Jubileuszowego Europejskiego Kongresu Gospodarczego oraz European Startup Days możemy mówić o rekordowej frekwencji 11500 uczestników debatujących na 150 sesjach tematycznych.

Wśród tematów wiodących znalazły się min. przemiany polityczne w Unii, gospodarka po Brexicie, przyszłość miast i metropolii, digitalizacja, hierarchia wartości w gospodarce w dobie nowych pokoleń pracowników, sztuczna inteligencja, a także korzyści i zagrożenia płynące z ekspansji świata nowych technologii.

Firma COLORS OF DESIGN – została wybrana głównym dostawcą mebli eventowych na EEC oraz European Startup Days .

Na to przedsięwzięcie Colors Of Design zapewniło w przeliczeniu 30 samochodów dostawczych wypełnionych  meblami. Znalazły się w nich sofy, fotele, stoliki, pufy, namioty, lampy, krzesła, dywany oraz kwiaty sprowadzane z Holandii na główną strefę chillout. Wykonaniem tego skomplikowanego wydarzenia zajęło się ponad 40 osób. Tylko na jedną ze stref w stylu ECO dla startupów Colors Of Design dostarczył pół tysiąca specjalnie przygotowanych europalet, tworzących wygodne siedziska w 10 kolorach dopasowanych według specjalnej tematyki.

 

– To kolejny milowy krok w rozwoju Naszej firmy oraz dowód, że oferowane produkty wyróżniają się najwyższą jakością, nowoczesnym designem oraz funkcjonalnością – podsumowuje Tomasz Śleziak właściciel Colors of Design – wypożyczalni mebli eventowych.