Marketing MIX Sieć siłowni PRIME z agencją PR Face it!

Sieć siłowni PRIME z agencją PR Face it!

0

PRIME rozpoczyna współpracę z Face it! Agencja, wybrana w drodze rekomendacji, będzie odpowiedzialna za kompleksowe działania public relations, w tym media relations oraz eventy. Projekt po stronie agencji koordynuje Karolina Rutkowska, Account Executive.

Agencja Face it! będzie odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie i realizację kampanii PR promujących PRIME. Umowa obejmuje m.in.: współpracę z mediami, blogerami i influencerami, organizację eventów, media treningi, a także konkursy mediowe i inne.

PRIME to sieć klubów premium działająca od dwóch lat w Szczecinie. Wyróżniają ją nowoczesne, przestronne i przyjazne dla użytkowników kluby, wyposażone w najwyższej jakości urządzenia marki Matrix. Treningi odbywają się w wyodrębnionych strefach: cardio, funkcjonalnej, maszyn półwolnych i wolnych ciężarów. Wśród sprzętów treningowych znajdują się m.in. rzadko spotykany symulator schodów, nowoczesna brama wielofunkcyjna, a także kilkadziesiąt stacji z orbitrekami, rowerami stacjonarnymi i bieżniami. Nad zaprojektowaniem stref i doborem urządzeń czuwali czołowi specjaliści z branży. 

W cenie karnetu dostępne są zajęcia grupowe, m.in. Indoor Cycling, Prime Pump, Strong by Zumba®, Shape, Cross oraz Animal Flow BodyArt®, które jak dotąd – w Szczecinie – odbywają się tylko w PRIME) oraz strefa wellness, w której do dyspozycji gości są sauny suche i kabiny InfraReds. Na miejscu można skorzystać z doświadczenia świetnie wyszkolonych i utytułowanych trenerów personalnych.

MW