Trade marketing Wielkie kibicowanie Biało-Czerwonym  

Wielkie kibicowanie Biało-Czerwonym  

0

Największa polska flaga sektorowa zostanie rozwinięta w najgorętszej Strefie Kibica w kraju zorganizowanej na terenie PGE Narodowy w Warszawie. 75 tysięcy kibiców i 1560 m2 flaga będą wspierać reprezentację Polski podczas pierwszego meczu Mistrzostw Świata.

Już jutro, 19 czerwca, kibice Biało-Czerwonych, którzy wybiorą się do Strefy Kibica na PGE Narodowym, na pierwszy mecz Polaków z Senegalem podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji, będą mogli kibicować polskim piłkarzom na tle najsłynniejszej, ogromnej flagi sektorówki, która została stworzona dla polskiej reprezentacji podczas Euro 2012.

Pomysł uszycia flagi podsunął red. Tomasz Zimoch (wówczas Polskie Radio). Pomysł spodobał się współwłaścicielowi firmy Sico Polska Panu Aleksandrowi Goldschneider, który zaprosił do współpracy fabrykę OPINION Strefa Druku, która w ekspresowym tempie 48 godzin wyprodukowała flagę.

Łączą nas emocje i piękne wspomnienia

Flaga od momentu debiutu na meczu Polska-Czechy podczas Euro 2012, uczestniczyła w wielu wydarzeniach. Fundatorzy, firmy Sico Polska i Opinion Strefa Druku dbały by największa polska flaga sektorowa była zawsze gotowa do rozpostarcia wszędzie tam, gdzie nadzieje, pasje i wiara w sukces Polaków łączą się i dają tak niesamowite emocje. Przez ostatnie 6 lat flaga pokonała dziesiątki tysięcy kilometrów, będąc świadkiem słynnego „meczu na wodzie” z Anglią na Stadionie Narodowym, Igrzysk Polonijnych w Kielcach, Mistrzostw Świata w Sitkówce, Mistrzostw we Francji, a także uświetniła Tour de Pologne i odwiedziła Monte Casino. Brała czynny udział w kilku festiwalach Woodstock, zawisła też dumnie na katowickim Spodku. Dzięki współpracy PZPN i UEFA flaga wspierała naszych piłkarzy również na meczu Polska – Portugalia podczas Euro 2016. Ponad to uczestniczyła w wielu innych inicjatywach, które zawsze wywołują trudny do opisania dreszczyk emocji.


To trzeba poczuć. Kibicuj z nami pod ogromną flagą!

W specjalnej Strefie Kibica na PGE Narodowym, przygotowano ponad 75 tys. miejsc i cztery ogromne telebimy dla kibiców Biało-Czerwonych. Telebimy o wymiarach 16 x 9 metrów każdy, staną na płycie PGE Narodowego. Poza transmisją meczu, w koronie areny czekać będą liczne atrakcje dla dzieci i dla dorosłych, a czas dodatkowo umilą występy muzyczne oraz animacje w specjalnie przygotowanych strefach.

Więcej informacji na www.pgenarodowy.pl

Fundatorami flagi są firmy

Sico Polska Sp. z o.o. z Warszawy (www.sico.pl)

OPINION Strefa Druku Sp. z o.o. z Gliwic (www.opinionprinting.com)

Dane techniczne flagi: wysokość: 30 m; szerokość: 52 m; powierzchnia: 1560 m2; waga ok. 200 kg; ponad 2 km szwów;  

Materiał: tkanina poliestrowa o gramaturze 117g/m2, przeznaczona do produkcji flag, posiada atest trudnopalności wymagany przez UEFA.
Flaga, (jej czerwona część), została wydrukowana w formie 17 pasów (tzw. brytów), a następnie zszyta z częścią białą, która również składa się 17 uprzednio zszytych pasów.

JK