Logo

Event MIX

Barcelona w centrum Łodzi – SEAT partnerem tegorocznej edycji See Bloggers

Już w najbliższy weekend w Łodzi odbędzie się See Bloggers. To największy polski festiwal dla twórców internetowych i influencerów. Tegorocznym partnerem wydarzenia jest SEAT Polska, który wesprze uczestników nie tylko swoją wiedzą merytoryczną, ale zaskoczy również szeregiem dodatkowych atrakcji.

See Bloggers to coroczna inicjatywa tworzona przez i dla twórców internetowych. Już od sześciu lat organizatorzy edukują uczestników i zachęcają do wymiany doświadczeń. Tegoroczna edycja będzie obejmowała aż 15 stref tematycznych, 20 paneli dyskusyjnych i 30 warsztatów. Wśród zaproszonych gości pojawią się Katarzyna Nosowska, Jurek Owsiak czy Małgorzata Rozenek-Majdan, którzy będą dzielić się swoimi medialnymi przemyśleniami.

Tegoroczna edycja to również niepowtarzalna okazja by w polskim mieście poczuć atmosferę Barcelony. Wszystko dlatego, że jednym z partnerów wydarzenia został SEAT.

W ramach swojej obecności SEAT zaprasza wszystkich uczestników wydarzenia do niecodziennych testów SEAT-a Ateca. Będzie można je odbyć na specjalnym placu manewrowym w aucie, w którym zaklejone będą wszystkie szyby. Manewrować będzie można dzięki kamerom 360 st. oraz Asystentowi Parkowania.

See Bloggers to festiwal indywidualności, dlatego też SEAT umożliwi odwiedzającym go personalizowanie toreb i tworzenie własnego przekazu dla swoich odbiorców.  

– Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu, jakim See Bloggers niewątpliwie jest dla polskiej blogosfery. Na co dzień, współpracując z influencerami, widzimy jak wiele pracy wymaga przekazywanie w autentyczny sposób swoich przemyśleń i wiedzy czytelnikom. Tym bardziej fakt, że i my możemy pojawić się w takim miejscu i dodać coś od siebie, jest dla nas bardzo cennym doświadczeniem – mówi Jakub Góralczyk, Kierownik ds. PR SEAT-a.

SEAT nie tylko wystąpi w roli eksperta podczas panelu dyskusyjnego, na którym poruszony zostanie temat influencerów motoryzacyjnych, ale również ufunduje nagrody dla najlepszych influencerów w kategorii: Bloger Roku, Instagramer Roku, Twórca Wideo Roku oraz Odkrycie Roku podczas Gali #Hashtagi Roku, a także w kategorii głównej Influencer Roku.

VI edycja festiwalu odbędzie się w weekend 23-24 czerwca w Centrum Kultury EC1 w Łodzi. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Wszystkie szczegóły dostępne TUTAJ.

MW