Trade marketing Konkurs na logo i opakowanie nowej linii kosmetyków

Konkurs na logo i opakowanie nowej linii kosmetyków

54
0

„Biosecure” sp. z o.o. ogłasza konkurs na opracowanie nowoczesnego, oryginalnego oraz wyróżniającego się na tle innych projektu logotypu (znaku graficznego) linii kosmetycznej ZANEE opartej na naturalnych składnikach oraz nowoczesnej, oryginalnej i wyróżniającej się na tle innych koncepcji graficznej opakowania i etykiety.

Dzięki stworzonemu projektowi, linia kosmetyczna z serii ZANEE wytwarzana przez organizatora ma umożliwić zaistnienie na rynku pod względem funkcjonalności, racjonalności wykorzystania materiału, efektywności zabezpieczenia produktu i innowacyjności oraz estetyki.

Zarówno logotyp, jak i koncepcja graficzna opakowań i etykiety powinien oddawać swoim charakterem specyfikę produktu jako nowoczesnego i opartego na naturalnych składnikach.

Nagroda za stworzenie logotypu to 1.500,00 zł oraz nagroda za stworzenie projektu etykiet i opakowań to 2.000,00 zł – szczegóły w regulaminie.

Każdy z uczestników konkursu może złożyć pracę konkursową zarówno obejmującą logotyp, jak i koncepcji graficznej opakowań i etykiety lub w wybranej przez siebie kategorii.

Konkurs skierowany jest do grafików, projektantów, artystów plastyków oraz studentów i absolwentów wyższych uczelni artystycznych.

Wyniki zostaną ogłoszone do końca lipca br.

Regulamin i szczegóły konkursu: ZOBACZ TUTAJ.

JK