Logo

Event MIX

Krzysztof Ibisz prelegentem konferencji EVENT MIX

Już 12 września odbędzie się III edycja konferencji EVENT MIX, podczas której swoje wystąpienie będzie miał Krzysztof Ibisz.

Jako że tematem tegorocznego wydarzenia jest REWOLUCJA W EVENTACH, program wystąpień będzie oscylował właśnie wokół tego zagadnienia. Krzysztof Ibisz wystąpi z prelekcją: „Rewolucyjne podejście do eventów – po pierwsze PROFESJONALIZM, po drugie?”. Odpowiedź na to pytanie będzie można znaleźć uczestnicząc w konferencji.

EVENT MIX to WYJĄTKOWE spotkanie praktyków i autorytetów w branży służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz rozwiązań na rynku eventowym. EVENT MIX to unikalne połączenie prelekcji, paneli dyskusyjnych oraz strefy wystawienniczej. Całość razem daje uczestnikom idealne narzędzia do osiągania oczekiwanych, spektakularnych efektów w event marketingu!

Celem wydarzenia jest promocja event marketingu jako skutecznego narzędzia pracy. EVENT MIX ma na celu również integrację branży eventowej z marketerami oraz obsługującymi ich domami mediowymi i agencjami. Budowanie dobrych relacji na linii dostawcy – klient.

Krzysztof Ibisz osobiście zaprasza na wrześniowe wydarzenie:

Rejestracja: www.eventmix.com.pl

Konferencja odbędzie w EXPO XXI WARSZAWA już 12 września, podczas targów reklamy FestiwalMarketingu.pl