Event MIX Biznes to relacje – dziś każdy przedsiębiorca to potwierdzi

Biznes to relacje – dziś każdy przedsiębiorca to potwierdzi

0
Galeria_zewnatrz_3
Jak w zabieganym świecie zbudować trwałe podwaliny dla biznesu? To już wyższy level, już nie tylko sprzedajemy produkt, ale przywiązujemy klienta do miejsca, atmosfery i ludzi.

Impreza z klientami (niekoniecznie typowa integracja dla ogromnej ilości ludzi), to dziś sposób na zbudowanie trwałej relacji. Spotkanie nieformalne i networking jest warte więcej niż kilkanaście suchych biznesowych spotkań z ofertą w teczce w ręku.

Obiekty hotelowe – takie jak Primavera Jastrzębia Góra mają mnóstwo możliwości na takie działania. Nieformalna atmosfera podczas zajęć w Parku Wodnych, spacer po piaszczystej plaży podczas Nordic Walking czy choćby pyszna herbata relaksacyjne w poczekalni w Spa – to przykłady, kiedy w miłej atmosferze można porozmawiać o czymś niezobowiązującym i z partnera biznesowego stać się po prostu kimś miłym, człowiekiem, do którego chce się zadzwonić z pytaniem i nabiera się zaufania.

Takie wyjazdy integracyjne kreujące miłą, niezobowiązującą możesz zorganizować w Primavera Jastrzebia Góra.

– Wyobraź sobie wyjazd nad samo morze, szum fal kojący umysł wieczorem po przyjeździe. Spacer boso po plaży już sam w sobie odpręża i przenosi nas ze świata biznesu, pędzących samochodów oraz dzwoniących telefonów w stan relaksu. Dodajmy do tego miłe towarzystwo, co sprawi ,ze biznesowy wyjazd już od samego początku może mieć charakter wakacyjny – mówi Anna Żebrowska, Specjalista ds. marketingu Primavera.

Sala konferencyjne i wyżywienie są istotne, ale w wielu miejscach nie przywiązuje się wagi do jakości tych posiłków, często są one bombą kaloryczną, na szybko podnosząca poziom cukru, a potem przynoszącą spadek formy – a nie o to chodzi podczas biznesowych zmagań. – W Primavera Jastrzębia Góra zwracamy uwagę na work-life balance, śniadania oraz przerwy kawowe są przygotowane zgodnie z filozofią Primalife – czyli dbamy o dietę, aktywność, fizyczną, pielęgnacje oraz psychologię. Można skomponować tak pakiet na konferencję, aby nie wyjechać zmęczonym.

Skorzystajcie z tego, że jesteście nad morzem – może do pakietu konferencyjnego dodać uczestnikom zdrowe koktajle i wykład nt Zdrowego odżywiania w podróży – każdy dziś często i dużo się przemieszcza, to bardzo użyteczna wiedza. A może dla ducha – wykład z naszych psychologiem, który specjalizuje się w sporcie, który jest ważna częścią życia każdego aktywnego człowieka? Nordic Walking w przerwie miedzy spotkaniami czy masaż karku czy relaksacyjna terapia Jacobsona to z pewnością aktywności, które przyniosą wiele korzyści. – dodaje Anna Żebrowska.

Klasycznie już polecamy Spa – kilkanaście gabinetów zabiegowych pomoże przyjać nam większą ilość osób. W ofercie masaże, zabiegi relaksacyjne, pielęgnacyjne na twarz i ciało, konsultacje kolorystyczne i naukę makijażu czy po prostu manicure na wieczorną imprezę.

Dla tych, którzy mają dużo energii polecamy Park Wodny – pływanie to jeden z prostszych sposobów na uśmiech i relaks dla całego ciała. A może grupowe zajęcia Aqua Aerbik zamiast przeczekania w pokojach po konferencji do wieczornej imprezy – integracja, relaks i zdrowie.

W atmosferze relaksu, nawet podczas spotkania biznesowego mamy otwarte szeroko oczy, nasze zmysły postrzegają bardziej i mocniej. Dlatego też nie zamykajmy się  na możliwości Primavera – pobyty rodzinne, Spa dla przyjaciół czy pobyty zdrowotne i odchudzające. To wszystko łączy się ze sobą i pokazuje nam jak ważna jest całość, a nie tylko poszczególne elementy.

Czuj się zaproszony do Primavera Jastrzebia Góra.