Aktualności KEMER nowym Członkiem PIAP

KEMER nowym Członkiem PIAP

0

W czerwcu br. grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o kolejną nową firmę z branży upominków reklamowych. Nowym Członkiem Izby została firma KEMER.

KEMER GROUP – jest firmą rodzinną , rok założenia 1982, siedzibą firmy jest  Straszyn k/Gdańska firma składa się z trzech filarów biznesowych :

www.KEMER.PL – zajmuje się projektowaniem, produkcją  galanterii skórzanej-portfele, saszetki, paski, kosmetyczki, produkuje również  teczki , nesesery, aktówki, walizki, torby podróżne, wózki na zakupy, drobne akcesoria podróżne;

www.BAGAŻOWNIA.pl – w ofercie znajduje się cała gama bagażu podróżnego i akcesoriów podróżnych;

www.UPOMINKARNIA.pl – tutaj znajdą Państwo bardzo dużą ofertę upominków i gadżetów reklamowych;

Firma KEMER otrzymała nagrodę „Marka w Trzecim Tysiącleciu” organizowanym przez stowarzyszenie pro Marka pod patronatem Prezydenta RP.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 170 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl

JK