Event MIX Z hotelu ibis Gdańsk Stare Miasto na Sziget Festival 2018

Z hotelu ibis Gdańsk Stare Miasto na Sziget Festival 2018

0
scena z: BeMy, Elie Rosinski, Mattia Rosinski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
2 sierpnia, zwycięzcy konkursu „Get to Sziget” wraz z ambasadorami kampanii – Mattią i Eliem z zespołu BEMY, wyruszyli z hotelu ibis Gdańsk Stare Miasto w dwutygodniową, muzyczną podróż, której celem jest Sziget Festival 2018, odbywający się w Budapeszcie.

Zlokalizowany w samym sercu miasta hotel, posiadający 120 komfortowo wyposażonych pokoi, zaprojektowanych w nowoczesnym standardzie Sweet Room, nieprzypadkowo stał się pierwszym przystankiem na trasie wyprawy. Mattia i Elie z zespołu BEMY zainaugurowali ją akustycznym występem dla zaproszonych gości.

scena z: BeMy, Elie Rosinski, Mattia Rosinski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

 

Pierwszy przystanek: ibis Gdańsk Stare Miasto

 

Częścią zadania konkursowego, z jakim musieli zmierzyć się uczestnicy, było zaplanowanie kreatywnej trasy dojazdu do Budapesztu. Miała ona przebiegać przez 7 z 25 zaznaczonych na mapie miast, w których znajdują się hotele rodziny ibis. Na pierwszy przystanek trasy nieprzypadkowo wybrano więc Gdańsk. Zwycięzcy konkursu realizowanego w ramach kampanii „Get to Sziget”, Mattia i Elie Rosinscy oraz przedstawiciele Grupy Hotelowej Orbis, odpowiedzialni za całą inicjatywę, spotkali się 1 sierpnia w hotelu ibis Gdańsk Stare Miasto, aby zainaugurować rozpoczynającą się, muzyczną przygodę – akustycznym występem członków zespołu BEMY.

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

– Jesteśmy dumni z tego, że hotel ibis Gdańsk Stare Miasto znalazł się na trasie podróży w ramach kampanii „Get to Sziget”. Muzyka, jako pasja marki jest nam szczególnie bliska, o czym doskonale wiedzą nasi goście. Doceniają nas oni przede wszystkim za komfort i doskonałą lokalizację hotelu. Bliskość głównych atrakcji turystycznych i punktów komunikacyjnych sprawia, że mogą bez przeszkód korzystać z magii miasta. Cieszę się, że możemy się tym podzielić również z uczestnikami wyprawy „Get to Sziget”mówi Katarzyna Gudalewicz, Dyrektor Hotelu ibis Gdańsk Stare Miasto.

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Do konkursu organizowanego w ramach kampanii „Get to Sziget” mogli się zgłaszać zarówno indywidualnie, jak i w grupach do trzech osób, mieszkańcy 10 państw Europy Wschodniej: Polski, Czech, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Bułgarii, Macedonii, Węgier, Litwy i Łotwy. Główne zadanie konkursowe polegało na nagraniu krótkiego filmu, który miał przekonać głosujących, że to właśnie jego autor powinien wyruszyć w muzyczną, wakacyjną podróż. Lucie i Kacka z Czech oraz Kende z Węgier przygotowali materiały video, które zdaniem głosujących i jury okazały się najlepsze, dlatego to właśnie oni wyruszyli w trasę z ambasadorami kampanii – Mattią i Eliem z zespołu BEMY. Podczas podróży skomponują oni dedykowany utwór, którego premiera będzie miała miejsce na Europe Stage Presented by ibis podczas Sziget Festival 2018. Do piosenki powstanie również teledysk, będący zapisem wrażeń z wyjazdu.