Event MIX Rozwój technologii WI-FI w Windsorze rozwiązania dla biznesu

Rozwój technologii WI-FI w Windsorze rozwiązania dla biznesu

0
Rozwój technologii WI-FI w Windsorze rozwiązania dla biznesu

Hotel Windsor w podwarszawskiej Jachrance właśnie zakończył inwestycję związaną z udoskonaleniem technologii WI-FI. Prace miały na celu przede wszystkim wsparcie technologiczne dla organizatorów konferencji i szkoleń oraz producentów wydarzeń.  W tym momencie posiadamy synchroniczne łącze internetowe 100 MBit/s.

Hotel poprzez  wpięcie do sieci szkieletowej EPIX został połączony z wszystkimi operatorami, co zapewnia szybką wymianę danych. Na życzenie jest w stanie zwiększyć przepustowość łącza do 150 MBit/s.

Rosnący postęp technologiczny oraz zwiększone zapotrzebowanie klientów, na jak najlepszą jakość łącza światłowodowego spowodowało, że cały obiekt oraz część terenu zewnętrznego została wyposażona
w punkty dostępowe (Access Point). Rozwiązanie pozwoli na zwiększenie wydajności WIFI.
Dodatkowo  możliwość centralnego zarządzania ruchem w hotelu powoduje, że można dowolnie konfigurować sieć zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Obiekt zyskał profesjonalne rozwiązania dla biznesu, które daje wiele możliwości m.in. stworzenie dedykowanej sieci dla szkolenia, konferencji czy nawet targów z pożądaną przepustowością łącza oraz widoczną brandowaną nazwą sieci radiowej, czy stworzenie niezależnej (ukrytej) sieci na potrzeby obsługi punktów recepcyjnych.

Ułatwia to rejestrację gości podczas wydarzenia. Co za tym idzie wpływa,  to na komfort i szybkość pracy w trakcie eventu, a także na jego logistykę.

Możliwości nie kończą się na obsłudze konferencji – realizacje eventu w czasie rzeczywistym w jakości FULL-HD lub 4 K, udostępnianie adresu IP na potrzeby prezentacji w technologii VOIP, czy stabilna i jednoczesna obsługa kilkuset połączeń w jednej lokalizacji, np. w sali w trakcie imprezy także są możliwe.

Przy tak dużym zapleczu konferencyjno-noclegowym jakim dysponuje Windsor – ponad 30 sal konferencyjnych i ponad 400 miejsc noclegowych – zastosowane rozwiązania pozwolą na wprowadzenie przepustowości pasma zgodnie z wymaganiami klienta. Tym samym dostarczy optymalny dobór prędkości dla poszczególnych grup gości.

Do każdego przypadku Hotel Windsor podchodzi indywidualnie. Wiemy, że oprócz fachowej pomocy specjalisty często  przy organizacji wydarzenia wymagane jest wsparcie IT – obiekt nim dysponuje.

Hotel Windsor serdecznie zaprasza firmy i agencje eventowe do kontaktu z działem sprzedaży.