Logo

Event MIX

Premiera nowego numeru OOH event! w Strefie EVENT MIX

Już 12 i 13 września na terenie EXPO XXI Warszawa odbędą się targi FestwalMarketingu.pl i FestiwalDruku.pl. W Hali nr I swoje miejsce ma także STREFA EVET MIX dla zwiedzajacych zainteresowanych branżą EVENT&MICE.

W tej specjalnej strefie będzie można znaleźć najnowszy numer magazynu branżowego OOH event!, a w nim: ciekawostki z rynku, wywiady oraz naważniejsze informacje o firmach, które pomogą event managerom zorganizować niezapomniane wydarzenie.

W numerze wywiad z Krztysztofem Ibiszem, jednym z prelegentów tegorocznej już III edycji konferencji EVENT MIX, która odbędzie się pierwszego dnia targów, czyli 12 września. Wywiad z Emilianem Kamińskim, którego także będzie można posłuchać podczas konferencji. O sytuacjach kryzysowych i o tym jak nimi zarządać opowiada Emilia Melon-Olchowicz. Kolejny interesujący wywiad z Damianem Wiatrakiem z Deli Catering, który z kolei podpowie jakie są cateringowe trendy, o czym nie można zapomnieć podczas przygotowywania menu dla klienta i o tym skąd czerpią inspiracje?. Na kolejnych stronach przeczytacie o: Najnowszych trendach w organizacji konferencji, o MIB czyli Men i BLACKTRAX opowiadają Panowie z TSE GRUPA, o ewolucji czy rewolucji w eventach pisze Adriana Piekarska z EXCLUSIVE EVENT. W tym numerze znaleźć można jeszcze wiele ciekawych materiałów oraz spis wystawców strefy EVENT MIX.

OOH event! to prawdziwa kopalnia wiedzy, każdy event manager powinien mieć ten numer w swojej biblioteczce. Będzie można go dostać już 12 i 13 września w STREFIE EVENT MIX targów FestiwalMarketingu.pl.