Event MIX Nowy hotel w Pieninach – Szczawnica Park Resort & Spa ****

Nowy hotel w Pieninach – Szczawnica Park Resort & Spa ****

0
Nowy hotel w Pieninach
Już niedługo znane uzdrowisko Szczawnica (woj. małopolskie) wzbogaci się o nowy czterogwiazdkowy hotel – Szczawnica Park Resort & Spa.

Jest to najnowsza inwestycja grupy hotelowej Marbella Sp. z o. o./Apartamenty Park Sp. z o. o., która posiada już w swoim portfolio takie obiekty jak trzygwiazdkowy Hotel Batory czy apartamenty wakacyjne: Park, Eko i Tęcza. Jest to pierwszy hotel tej klasy w Szczawnicy, uzdrowisku dotychczas znanym głównie z pobytów sanatoryjnych.

Tradycja i nowoczesne technologie

Hotel zlokalizowany jest w samym centrum Szczawnicy, przy promenadzie nad Grajcarkiem. Intencją właścicieli hotelu było stworzenie miejsca blisko natury, przepełnionego atmosferą slow life i zachęcającego do relaksu na górskim klimacie. W osiągnięciu tego zamysłu mają pomóc naturalne materiały i elementy wystroju, autorska kuchnia oparta na lokalnych produktach oraz program rekreacyjny wspierający odprężenie i wyciszenie. W hotelu znajdzie się strefa spa & wellness z kompleksem saun i gabinetami do masażu i zabiegów kosmetycznych. Hotelowy basen będzie dostępny dla wszystkich Gości, a zastosowana w nim technologia OSPA, za pomocą naturalnej soli i aktywnego węgla, zagwarantuje doskonałą jakość wody, łagodną dla oczu i delikatną dla skóry. Nie jest to jedyne ekologiczne rozwiązanie zastosowane w nowej inwestycji – na dachu budynku zainstalowano kolektory słoneczne, będzie też można skorzystać ze stacji ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych.

Wszystko na wyciągnięcie ręki

W restauracji, kawiarni oraz klubie na Gości czekać będzie bogata oferta gastronomiczna, czerpiąca z tradycji regionu. W lecie do dyspozycji Gości będzie kort tenisowy, w zimie przekształcany w lodowisko. Przez Szczawnicę przechodzą najurokliwsze szklaki turystyczne regionu, ze znaną trasą rowerową VeloDunajec na czele. W ziemie blisko stąd do ośnieżonych stoków, w lecie do najbardziej znanej atrakcji – spływu Dunajcem. A to tylko niektóre z dostępnych atrakcji.

Szczawnica Park Resort & Spa ****  dla biznesu

Urokliwe otoczenie pienińskiej natury to również możliwość połączenia pracy i odpoczynku, integrację czy wspólny wypoczynek w nurcie slow. W kompleksie znajdzie się sala konferencyjna mieszcząca do 100 osób (z możliwością powiększenia do 250 osób), szereg udogodnień dla klientów biznesowych (szybki Internet i narzędzia do obsługi konferencji) oraz wiele atrakcji wspierających integrację czy podnoszących motywację. Grupom konferencyjnym hotel proponuje nowatorskie przerwy kawowe w wersji fit czy brain food, a także krótkie sesje nordic walking dla dotlenienia organizmu. Hotelowi Event Plannerzy będą chętnie doradzą jak zaplanować taki pobyt biznesowy, w którym praca i wypoczynek będą się równoważyć, zgodnie z założeniami ruchu work-life balance.

Pierwszych Gości hotel powita na przełomie grudnia 2018 i stycznia 2019.