Event MIX Gala Ofeminin Beauty Influencer Awards z marką Deli Catering

Gala Ofeminin Beauty Influencer Awards z marką Deli Catering

69
0
Gala Ofeminin Beauty Influencer Awards z marką Deli Catering

Za nami druga już edycja Beauty Influencer Awards powered by Sephora. O oprawę kulinarną Gali Finałowej wydarzenia zadbała marka Deli Catering.  

Ofeminin Beauty Influencer Awards powered by Sephora to plebiscyt na najlepszych polskich infuencerów beauty, zaś jego tegoroczna edycja była już drugą z kolei. Co ważne, jego Wielki Finał ujawnił najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych influencerów beauty na polskim rynku. Influencerką Roku została Red Lipstick Monster. Wśród nagrodzonych znalazła się również Adrianna Grotkowska, a także Beautyvtricks, Nataliebeautyyy oraz Zmalowana. Gościem specjalnym Gali była światowej sławy influencerka Anastacia Soare.

O oprawę kulinarną Gali Finałowej wydarzenia zadbała marka Deli Catering, która specjalnie na tę okoliczność przygotowała indyczkę rolowaną z suszonymi pomidorami i szpinakiem na sosie mango z dodatkiem imbiru, a także polędwiczki macerowane w pitnym miodzie na sosie z czerwonego wina jałowca i leśnych jagód oraz risotto dyniowe z pomarańczą, chili i kolendrą.

Na koniec warto zaznaczyć, iż wydarzenie odbyło się 8 października w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.