Event MIX STREFA EVENT MIX 2018 w filmowej pigułce!

STREFA EVENT MIX 2018 w filmowej pigułce!

76
0
STREFA EVENT MIX 2018 w filmowej pigułce
W STREFIE EVENT MIX 12 września spotkali się przedstawiciele branży eventowej, tego dnia odbyła się również branżowa konferencja EVENT MIX. Tematem wiodącym była Rewolucja w eventach.

Blisko 200 uczestników spotkało się by posłuchać inspirujących wystąpień. Na scenie: Krzysztof Ibisz, dr Mariusz Sokołowski, Jarosław Bieniecki, Monika Dziekan i Emilian Kamiński.

Wysłuchać można było także siedmiu uczestków panelu dyskusyjnego, który poprowadziła Adriana Piekarska Chief Executive Officer Exclusive Event, o tym, czy potrzebna jest nam rewolucja w organizacji eventów oraz o rewolucyjnych zmianach w technice scenicznej rozmawiali: Olga Krzemińska-Zasadzka (Agencja Power), Paweł Haberka (Power Events), Leszek Babicz (Rival), Jakub Fajfrowski (September Events), Michał Fiodorow (Prolight) oraz Łukasz Kubiak (TSE Grupa).

Konferencji towarzyszyły również spektakularne występy artystyczne w wykonaniu: Atelie Group, Everest Production i Solo Art.

– Profesjonaliści z branży, dostawcy usług, przedstawiciele obiektów i atrakcji oraz eventowcy spotkali się w jednym miejscu, miejscu które jest doskonałym uzupełnieniem targów produkcji reklamowej. Potencjalny Klient ma tu komplet składowych do zorganizowania spektatularnego wydarzenia – mówi Andrzej Kuczera, CEO w OOH event! organizator STREFY oraz konferencji EVENT MIX.

Sponsor Platynowy: 

Sponsorzy Złoci:

Partnerzy Strategiczni:

  

Patron Branżowy:

Patroni Medialni:

       
 

Partnerzy:

Swoją premierę podczas wydarzenia miał także nowy numer magazynu OOH event!
Można go pobrać bezpłatnie klikając na poniższy banner