Event MIX ANDRZEJKI Z GEISHA SHOW by SHOW BURLESQUE DANCE

ANDRZEJKI Z GEISHA SHOW by SHOW BURLESQUE DANCE

37
0
SHOW BURLESQUE DANCE
Już 30 listopada w Klub Park w Warszawie będzie można zobaczyć Geisha Show, który został wyprodukowany po to, by cieszyć oko, wyrywać z codzienności i zaskakiwać różnorodnością.

Jest to najnowszy, już drugi spektakl grupy Show Burlesque Dance z cyklu #clubtheatre, teatralno-eventowa odsłona multiartystycznego widowiska w formie musicalu. Na to wysublimowane artystycznie i wyraziste w warstwie przekazu przedstawienie składają się: teatr, taniec, wokal i aerial dance, a także, jak już tradycja grupy nakazuje – Pole Dance Burlesque i bungee Dance.

~OD EMOCJI DO TAŃCA, OD TAŃCA DO EMOCJI~

Znakomita zabawa, żartobliwy ton i inteligentny obraz życia w soczewce burleski i tanecznego kunsztu broadwayowego stylu. Pokazy na rurce, wokal na żywo i kabaretowe teksty naszych aktorek.

Fabuła:

Geisha to kobieta wielu talentów. Nie jest kurtyzaną Wschodu. To artystka w sztuce życia pełnym gestem. Jej osobowość opisują cechy przynależne różnym gatunkom kwiatów. Pewny siebie Narcyz, stawiająca na swoim, lecz dyplomatyczna Orchidea, ponętna Róża, żądny zabawy Fiołek i romantyczna, emanująca dobrocią Lilia. Cały ten bukiet spina nieśmiertelny król natury – Bluszcz, panując nad równowagą i wokalnym ukoronowaniem kompozycji. Każdy z kwiatów reprezentuje inną cechę duszy Geishy, która przeobraża się w pełną serdeczności i wiary we własne siły Gerberę. W przedstawieniu nie zabraknie nawiązań do paryskiego Moulin Rouge, włoskiego temperamentu, wyrazistości kobiet Zachodu, a także klimatu amerykańskich barów z burleską.
Show Burlesque Dance bazuje na indywidualnościach, zatem każda kobieta-kwiat zaprezentuje swój taneczny show. W tym spektaklu unosimy się także nad parkietem. Akrobatka zaprezentuje taniec z płomiennym wachlarzem w pełnym kobiecości show. Efektu magii dopełni zjawiskowe światło i przepiękne kostiumy.
Zapraszamy!

Bilety:
59 – 129 zł
www.showburlesque.pl/sklep

Produkcja i reżyseria: Kinga Malewska
Choreografia: Kinga Malewska i tancerki SBD
Kostiumy: Hania Pastor
Realizacja dźwięku i światła: Michał Myszkowski

Patronat:
OOH event!, Event Mix, MrMature, Flesz.News

Kiedy i gdzie:
30.11.2018
godz. 19:30
Klub Park – Warszawa, Al. Niepodległości 196

Kontakt:
tel.: 791 240 683, 534 834 594
oferta@showburlesque.pl , manager@showburlesque.pl