Event MIX Deli Catering w kulinarnej odsłonie 44/876

Deli Catering w kulinarnej odsłonie 44/876

0

Wspólny koncert Stinga i Shaggy’ego za nami. Za obsługę cateringową strefy VIP podczas wydarzenia odpowiadała marka Deli Catering.  

Dokładnie 17 listopada br. w Atlas Arenie w Łodzi Sting i Shaggy zabrali zgromadzonych fanów w niezwykle energetyczną podróż: od Polski, przez Wielką Brytanię, aż po Jamajkę. Co ciekawe, ten nietypowy duet pojawił się w Polsce nie po raz pierwszy – wcześniej bowiem Sting i Shaggy wystąpili m.in. podczas gali bestsellerów Empiku.

Za obsługę cateringową strefy VIP podczas wyżej wymienionego wydarzenia odpowiadała marka Deli Catering. Specjalnie na tę okoliczność przygotowany został mus ze słonego karmelu z Kahluą, nugatem orzechowym i borówkami, a także beza z karmelizowanych młodych buraczków z konfiturą z kumkwatów i pudrem z koziego sera oraz malinowa panna cotta z miodowymi chrupkami z płatków zbóż.

Koncert w łódzkiej Atlas Arenie nie był jedynym występem duetu w Polsce podczas europejskiej trasy 44/876. Sting i Shaggy wystąpili również 19 listopada br. w Gdańsku.