Event MIX EL Padre z Fundacją Czas Dzieci

EL Padre z Fundacją Czas Dzieci

0
Agencja EL Padre – organizator show w wykonaniu dziecięcego zespołu Flying Superkids, podjęła współpracę z Fundacją Czas Dzieci. W ramach wspólnej akcji podopieczna organizacji, Agata Szyrszeń będzie gościem spektaklu, a także pozna swoich rówieśników z Danii. Partnerem przedsięwzięcia jest marka hoteli Novotel.

Agata Szyrszeń spełnia swoje marzenia, trenując gimnastykę artystyczną. Ma na swoim koncie wiele ogólnopolskich nagród oraz marzy o udziale w Olimpiadzie i Mistrzostwach Świata.

Dzięki Agencji El Padre utalentowana podopieczna Fundacji Czas Dzieci pojedzie do Warszawy na show „Flying Superkids” – Latające Dzieciaki. Agata będzie miała okazję do wymiany doświadczeń z rówieśnikami dzielącymi jej pasję.

„Flying Superkids” to spektakl z elementami akrobatycznymi, tańcem nowoczesnym, muzyką z elementami teatralnymi i komediowymi w wykonaniu rówieśników Agaty z Danii. Grupa wystąpiła już w ponad 35 krajach,  w tym w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Tajlandii, Grecji, Kanadzie, Libanie, Finlandii i na Grenlandii.

Sobota, 15 grudnia 2018 r., spektakle o godz.: 13:00 i 17:00 – Warszawa, Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122

Więcej informacji TUTAJ.