Event MIX Nowojorski Sylwester w Nosalowy Dwór Resort& SPA w Zakopanem olśnił gości

Nowojorski Sylwester w Nosalowy Dwór Resort& SPA w Zakopanem olśnił gości

0
fot. AKPA

Sylwester w największej sali pod Tatrami co roku gromadzi ok. 500 gości, którzy za każdym razem zaskakiwani są wspaniałą scenografią, szampańskim programem i wysublimowanymi smakami. Nie mogło być inaczej i tym razem, a tegoroczny bal utrzymany był w wielkomiejskim klimacie New York, New York.

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Wieczór prowadzili Omenaa Menshah i Andrzej Sołtysik. O oprawę muzyczną zadbał zespół Bala Band wraz z Nickiem Sinclerem. Wśród licznych atrakcji, uczestnicy mieli okazję m.in. podziwiać taneczne show niczym z Broadwayu, kosztować wykwintnej kuchni, kosmopolitycznych trunków, a o północy przenieść się na Times Square  i odliczyć ostatnie sekundy starego roku jak na największym sylwestrze świata. Punktem kulminacyjnym, który tuż po północy napełnił gości noworoczną energią był koncert Natalii Kukulskiej.

fot. AKPA

Centrum Kongresowe Gerlach przeszło spektakularną metamorfozę przestrzeni, która trwała cztery dni i pracowało przy niej blisko 100 osób. Wszystko po to, by na jeden wieczór przenieść gości resortu wprost na Manhattan mieniący się światłem wieżowców.

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

W stworzenie programu zaangażowanych było łącznie ok. 60 osób: artystów, choreografów, stylistów, animatorów, a przygotowania do balu rozpoczęto już wiosną ubiegłego roku. Wszystko po to, by hotel mógł zapewnić swoim gościom spektakularny efekt i tytuł najlepszego balu pod Tatrami.
Istotnym elementem produkcji była również scenografia sceniczna – blisko 60 m2, diody tworzącej ekrany, na których wyświetlane były animacje i wizualizacje przygotowane specjalnie pod nowojorski bal.

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Resort Nosalowy Dwór zadbał również o sowich najmłodszych gości. Nie tylko rodzicie mogli przenieść się na inny kontynent, również ich pociechy znalazły moc atrakcji i zabaw w krainie bajek. Animatorzy w magicznych strojach byli nie tylko prawdziwymi wodzirejami, ale także troskliwymi opiekunami, którzy zajmowali się dziećmi od momentu ich przybycia na salę.

Szampańska zabawa w największym obiekcie konferencyjnym pod Tatrami – resorcie Nosalowy Dwór w Zakopanem, trwała do białego rana, a w opiniach gości ten nietuzinkowy bal opisany został słowami: „efekt WOW na najwyższym poziomie”.

fot. AKPA

Wielki Bal Sylwestrowy „NewYork New York”  to już z trzeci z najbardziej luksusowych i znanych bali w Zakopanem i regionie. Sylwestry organizowane przez  Nosalowy Dwór Resort & SPA to  corocznie największe i najbardziej eleganckie wydarzenie pod Tatrami. W ubiegłym roku Nowy Rok w Nosalowym Dworze przywitało wspólnie blisko 500 osób.