Event MIX Sandra Gruszczyńska Account Directorem w agencji eventowej EMLAB (Grupa S/F)

Sandra Gruszczyńska Account Directorem w agencji eventowej EMLAB (Grupa S/F)

0

Sandra Gruszczyńska objęła stanowisko Account Directora w agencji eventowej EMLAB (Grupa S/F). Poprzednio była związana z międzynarodowym cyklem imprez The Color Run i agencją Polymus.

Sandra Gruszczyńska jest związana z branżą eventową od 10 lat. Od 2016 roku do października ubiegłego roku zajmowała stanowisko dyrektora biegu The Color Run, w ramach którego odpowiadała za rozwój marki na polskim rynku, koordynację działań strategicznych, pozyskiwanie sponsorów oraz kompleksową organizację biegów. Wcześniej zdobywała doświadczenie jako Account Manager w agencji Polymus współpracując z klientami z branży IT – m.in. Hewlett-Packard, Intel, Betacom i Media Saturn Holding.

Prywatnie od zawsze blisko związana ze sportem. Medalistka Mistrzostw Polski i Pucharu Świata w judo, ma za sobą maratony i kilkanaście wymagających biegów górskich. Miłośniczka wspinaczki i himalaizmu zimowego.

W agencji EMLAB (Grupa S/F) Gruszczyńska odpowiadać będzie za obsługę kluczowych klientów oraz za koordynację prac zespołów projektowych. Raportuje bezpośrednio do Doroty Wojtczak, Head of B2B.

– Sandra to doświadczona profesjonalistka z kompetencjami, które cenimy  Jestem przekonany, że Sandra wniesie ogromną wartość w rozwój całego zespołu. W konsekwencji systematycznego rozwoju naszej agencji, szukamy do współpracy osób, które nie tylko pomogą nam w utrzymaniu wysokiego, wypracowanego przez lata standardu obsługi naszych klientów, ale również wniosą kolejne, uzupełniające kompetencje. Taką osobą z pewnością jest Sandraprzekonuje Wojciech Małysz, Managing Director agencji EMLAB (Grupa S/F).