Logo

Event MIX

Premiera 9. numeru magazynu OOH event!

OOH event! – magazyn branży EVENT & MICE, dedykowany pracownikom agencji eventowych, reklamowych, PR i działów marketingu już niebawem na rynku.

23 stycznia podczas Forum Branży Eventowej będzie można zapoznać się z treścią 9. już edycji magazynu, a w nim między innymi; branżowi specjaliści prognozują, co czeka sektor EVENT & MICE w nowym roku. Podsumowujemy także  rok w branży spotkań. Nasłuchujemy, co w branży piszczy? Sprawdzamy, co nowego słychać u STAR EVENT. Odpowadamy na pytanie – czy eventy Incentive Travel nadal utrzymują się na wysokiej fali?

W numerze także przeczytacie o tym:

Kto nie boi się wymagających eventów?

Eventy i promocja marki w mediach społecznościowych.

Najlepsze praktyki udziału w przetargach.

Metamorfozy przestrzeni – scenografia eventu.

Coaching z eventowcami za pan brat.

Event i odpoczynek, czyli czy da się się połączyć przyjemne z pożytecznym?

W magazynie znaleźć można informacje o agencjach, obiektach, dostawcach cateringu, wyposażeniu, atrakcjach i gadżetach, a także przeczytać ciekawe wywiady i artykuły branżowe. Jednym słowem, to swoiste kompendium wiedzy.

OOH event! jako jedyne wydawnictwo na rynku jest kolportowane na konferencjach marketingowych, docierając bezpośrednio do marketerów decydujących o budżetach marketingowych i eventowych.

W każdym roku ukazują się dwa numery magazynu OOH event! – w styczniu i we wrześniu.

Premiera nowego numeru już 23 stycznia w EXPO XXI Warszawa podczas Forum Branży Eventowej. Tymczasem numer w wersji online dostępny: TUTAJ.