Event MIX Deli Catering Partnerem Strefy Networkingowej FBE 2019

Deli Catering Partnerem Strefy Networkingowej FBE 2019

59
0

Wielkimi krokami zbliża się czwarta już edycja Forum Branży Eventowej. Co ważne,  Partnerem Strefy Networkingowej FBE 2019 został lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych, marka Deli Catering.

Przed nami największe coroczne spotkanie związane z event marketingiem. Przypomnijmy, że Forum Branży Eventowej to wydarzenie, którego misją jest pokazanie eventu jako elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa.

Tegorocznym Partnerem Strefy Networkingowej FBE 2019 został lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych, marka Deli Catering. Co ważne, nadchodzące Forum stanowić będzie doskonałą okazję do zapoznania się z nowościami kulinarnymi Deli Catering na nadchodzący rok.

– Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że już kolejny rok z rzędu jesteśmy częścią tak ważnego wydarzenia, jakim jest FBE. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko tych wszystkich, którzy chcą nie tylko porozmawiać o nadchodzących trendach w kulinariach eventowych, lecz również w nich zasmakowaćmówi Damian Wiatrak, dyrektor zarządzający w firmie DELI Catering.

Co ciekawe, całość rozmów na stoisku Deli Catering dopełniać będą niebanalne rozwiązania scenograficzne marki Siedzę na Palecie.

Siedzę na Palecie to marka, która nie boi się sięgać po ekologiczne aranżacje meblowe, w skład których wchodzą palety, skrzynie, szpule i baloty słomy. To ważne, zwłaszcza w dobie trendu ekologicznego, gdy szczególną uwagę zwraca się na jakość produktów i ich wytwarzanie w zgodzie z naturą. Jako, że i dla nas niezwykle istotna jest dbałość o środowisko, również i w tym roku postawiliśmy na współpracę z marką Siedzę na Palecie  – dodaje Damian Wiatrak, dyrektor zarządzający w firmie DELI Catering.

Na koniec warto podkreślić, iż w tegorocznej edycji Forum Branży Eventowej udział weźmie 2 tys. osób realizujących i wykorzystujących eventy do komunikowania się z grupami docelowymi.

Wydarzenie odbędzie się 23 stycznia br. w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.