Logo

Event MIX

Zimowa wyprzedaż biletów do Energylandii!

Właśnie rusza zimowa wyprzedaż biletów elektronicznych do Energylandii! To kolejna szansa, by załapać się na tańsze bilety wstępu do dwóch parków – Parku Rozrywki i Water Parku!

Za indywidualny bilet normalny zapłacimy teraz 119 zł 99 zł!, znów za ulgowy dla dzieci do 140 cm wzrostu 69 zł 59 zł! Bilety dwudniowe zostały przecenione na 219 zł 179 zł za normalny i 119 zł 99 zł za ulgowy. Promocja trwać będzie od 23 do 27 stycznia 2019 roku.

Plusem takiego rozwiązania jest nie tylko cena, ale także możliwość wykorzystania ich w dowolnie wybranym dniu między 6 kwietnia a 18 czerwca, zgodnie z kalendarzem otwarcia, który znajduje się >>TUTAJ<<.

Co więcej, z zakupionymi biletami elektronicznymi udajemy się na miejscu bezpośrednio do wejścia! Tam skanowane są przez pracowników obsługi i… można bawić się na ulubionych Roller Coasterach i kilkudziesięciu innych atrakcjach, które czekają na nas w środku! Osoby, które odwiedzą ten Park po raz kolejny z pewnością go nie poznają, z uwagi na liczne zmiany w dekoracji, które zostały przygotowane na nowy sezon 2019. Będzie okazja nie tylko do tego, by świetnie się bawić, ale i pochwalić się wizytą na Facebooku czy Instagramie!

Już teraz zaplanuj wspaniały wyjazd do rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.

Bilety promocyjne  TUTAJ.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej  >>TUTAJ<<

Ferie na stoku z Energylandią? To wbrew pozorom możliwe! Cały czas trwa akcja Wiślańskiego Skipassu, czyli grupy 12 stoków położonych w Wiśle i Ustroniu, które wprowadziły jeden wspólny karnet. To bardzo wygodne rozwiązania, bowiem nie musimy, co chwilę martwić się o zakup biletu na wyciąg. Pomysł ten wydaje się podwójnie dobry, bowiem niewykorzystany karnet można wymienić na bilet wstępu do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Większość z nas nie lubi, jak się coś marnuje, dlatego, jeśli w naszych kieszeniach pozostaną jakieś niewykorzystane dni na karnecie, warto je zachomikować i wykorzystać już od 6 kwietnia w Energylandii.

Więcej na ten temat znajdziesz >>TUTAJ<<