Event MIX Za nami kolejna edycja Forum Branży Eventowej

Za nami kolejna edycja Forum Branży Eventowej

27
0
Misją Forum Branży Eventowej jest pokazywanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa.

W trakcie tegorocznej edycji FBE poruszono tematy związane ze sprzedażą, negocjacjami, wykorzystywaniem aplikacji na evencie, budowaniem marki w branży eventowej, trendami eventowymi na rok 2019, wykorzystaniem eventu w strategii marki oraz wypaleniem zawodowym.

Liczba uczestników po raz pierwszy przekroczyła 2.000 osób. Swoją ofertę zaprezentowało 164 dostawców.

Forum już po raz czwarty towarzyszył prestiżowy konkurs Top Event. Celem Konkursu jest nagrodzenie najlepszego zrealizowanego projektu z obszaru branży eventowej, wyróżnienie najciekawszego wydarzenia, związanego z event marketingiem. Jego wpływu na realizacje celów firmy, budowania wizerunku marki oraz środowisko i społeczeństwo. W tym roku po raz pierwszy nagroda Top Event zostanie przyznana w dwóch różnych kategoriach. Top Event Nagroda Branży – w drodze głosowania on-line przez internautów. Top Event Nagroda Mediów – w drodze głosowania jury złożonego jedynie z przedstawicieli mediów branżowych. Na zgłoszone do konkursu projekty do 30 stycznia 2019 głosować może każdy eventowiec TUTAJ.

Do 30 stycznia 2019 trwa również głosowanie w konkursie „PRL na FBE 2019”. Na wybrane zdjęcia głosować można na profilu Forum Branży Evetowej na facebook’u.

W trakcie FBE 2019 odbyły się gry i zabawy networkingowe oraz pokazy artystyczne, a także liczne konkursy i loterie.

Partnerem strategicznym wydarzenia było Warszawskie EXPO XXI.

WWWFacebook

Organizator: Evential