Logo

Event MIX

Tymoteusz Staworzyński zarządza aparthotelem City Comfort w Warszawie

fot. Piotr Gesicki

Tymoteusz Staworzyński, który dotychczas pełnił funkcję dyrektor sprzedaży w Holiday Inn City Centre w Warszawie, został dyrektorem zarządzającym aparthotelem City Comfort Apartments na Woli.

– Postanowiłem wykorzystać bardzo szerokie doświadczenie wyniesione z hoteli sieciowych i wprowadzić nowy standard w tak szybko rozwijającej się gałęzi naszej branży jakim są aparthotele – mówi Tymoteusz Staworzyński.

Nowy dyrektor zapowiada wprowadzanie zmian dotyczących segmentacji, kanałów dytrybucji, revenue managementu oraz samej obłsugi klienta aby jakością i serwisem zbliżyć się do hoteli o wyższym standardzie.

Tymoteusz Staworzyński pracę w hotelarstwie rozpoczął 12 lat temu w hotelu Starym w Krakowie, skąd po trzech latach przeniósł się do Wrocławia. Tam doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w hotelach Platinum Palace, Monopol, Mercure i Sofitel przechodząc drogę od portiera i recepcjonisty przez reveneu managera, sales managera po dyrektora sprzedaży.

Podczas pełnienia ostatniej z tych funkcji wprowadzał na rynek w roku 2014 ibis Styles we Wrocławiu, DoubleTree by Hilton w tym samym mieście w 2016 roku  i warszawski Holiday Inn w 2017 roku.

Aparthotel City Comfort oferuje 261 apartamentów. Obiekt powstał w ramach inwestycji Wolska Kwadrat z 326 jednostkami mieszkalnymi sprzedawanymi w systemie condo (częścią z nich nabywcy zarządzają we własnym zakresie). Obiekt rozpoczął działalność jesienią 2017 roku na wybudowanym przez Dantex warszawskim osiedlu Dobrolin.