Logo

Event MIX

Deli Catering na FBE

11 stycznia br. odbyła się czwarta już edycja Forum Branży Eventowej. Partnerem Strefy Networkingowej FBE 2019 była marka Deli Catering.

Największe coroczne spotkanie związane z event marketingiem za nami. Forum Branży Eventowej to wydarzenie, które na stałe wpisało się w krajobraz tego typu imprez, o czym świadczyć mogą liczby – tegoroczna edycja zebrała bowiem 164 wystawców, których odwiedziło ponad 2 tys. uczestników.

Tegorocznym Partnerem Strefy Networkingowej FBE 2019 została marka Deli Catering. Firma ta, będąca liderem na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych, zapewniała oprawę kulinarną dla wszystkich Gości podczas sesji networkingowych. Co ważne, Deli Catering zaprezentował również szereg nowości i trendów kulinarnych na nadchodzący rok.

– Moda na eko przyczyniła się do rozwoju rynku usług cateringowych. Dużego znaczenia nabrała dbałość o środowisko naturalne i szerzenie wiedzy o zdrowym odżywianiu. Stąd w naszej wiosennej oraz letniej ofercie skupiliśmy się na elementach ekologicznych, takich jak bambusowe tacki, papierowe słomki czy w pełni jadalne opakowaniamówi Damian Wiatrak, dyrektor zarządzający w firmie DELI Catering.

Co ciekawe, całość rozmów na stoisku Deli Catering dopełniały niebanalne rozwiązania scenograficzne marki Siedzę na Palecie, gwarantujące gościom festiwalowym wypoczynek w stylu eko.

– Dzięki współpracy z firmą Siedzę na Palecie wykorzystanie ekologicznej aranżacji meblowej, składającej się z palet, skrzyń i szpul pozwoliło nam podkreślić kompleksowość naszej oferty. Wyjątkowy design wspólnej przestrzeni festiwalowej przyciągnął szerokie grono uczestników Forum, za co pragniemy im gorąco podziękować – dodaje Damian Wiatrak.

Wydarzenie odbyło się 23 stycznia br. w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

www.delicatering.pl