Event MIX Tłumaczenie konferencyjne na wielojęzycznej imprezie

Tłumaczenie konferencyjne na wielojęzycznej imprezie

0
Tłumaczenie konferencyjne na wielojęzycznej imprezie
JAK, PO CO, DLACZEGO? ŚNIADANIE Z POLSKIM STOWARZYSZENIEM TŁUMACZY KONFERENCYJNYCH

Polskie Stowarzyszenie Tłumaczy Konferencyjnych zaprasza firmy organizujące wielojęzyczne imprezy, kongresy i konferencje prasowe na śniadanie biznesowe. Tematyka spotkania dotyczyć będzie współpracy organizatorów konferencji z profesjonalnymi tłumaczami. Spotkanie odbędzie się w Warszawie o godzinie 10.00 20 lutego 2019 r. w restauracji Biała – Zjedz i wypij (ul. Francuska 2).

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie zorganizować wielojęzyczną imprezę: jak wygląda specyfika pracy tłumaczy, jak przygotować się do językowej obsługi konferencji, jakie dobre praktyki funkcjonują w branży tłumaczeń konferencyjnych i na co zwrócić uwagę, szukając tłumaczy.

Każdy z uczestników będzie mógł przekonać się, w jakich szczególnych warunkach zawodowi tłumacze konferencyjni wykonują swoją pracę oraz spróbować swoich sił w kabinie do tłumaczenia symultanicznego. Na koniec uczestnikom szkolenia wręczone zostaną „Przewodniki po tłumaczeniu konferencyjnym”. Przewidziano też czas na networking i wymianę doświadczeń.

Udział w spotkaniu jest darmowy. Konieczne jest wcześniejsze potwierdzenie obecności przez rejestrację TUTAJ. Istnieje też możliwość potwierdzenia udziału drogą mailową na adres: kontakt@pstk.org.pl. Zapraszamy też na stronę wydarzenia na Facebooku.

Polskie Stowarzyszenie Tłumaczy Konferencyjnych (PSTK) to jedyna w Polsce organizacja zrzeszająca zawodowych tłumaczy ustnych. Celem PSTK jest promocja odpowiednich standardów i dbanie o rozwój jakości usług w branży tłumaczeń konferencyjnych.

Partnerem i współorganizatorem wydarzenia jest Katarzyna Waszczuk z Diamond Moments.

Spotkanie odbędzie się w restauracji Biała – Zjedz i wypij, która mieści się w modernistycznej willi przy ul. Francuskiej 2, w Warszawie i jest także partnerem wydarzenia.

Profesjonalny sprzęt do tłumaczeń konferencyjnych i nagłośnienie zapewnia partner techniczny imprezy – firma Legwan.

Patronem medialnym spotkania jest OOH event! oraz miesięcznik MICE Poland,