Event MIX Deli Catering jednym z Partnerów Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach

Deli Catering jednym z Partnerów Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach

0
Deli Catering partner Centrum Kongresowego w Katowicach

To kolejny krok lidera na rynku usług cateringowych w zakresie Kulinariów Eventowych w realizacji strategii umacniania swojej pozycji w Polsce.

Warto podkreślić, że podpisana pomiędzy marką Deli Catering a Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach umowa o współpracy to kolejny etap szerszej strategii firmy DELI Catering, która w ten sposób chce objąć zasięgiem najbardziej aktywne, z punktu widzenia rynku usług cateringowych, rejony kraju.

–  W ciągu ostatnich lat południowa część Polski rozwija się niezwykle dynamicznie, zaś rynek w Katowicach to jeden z największych rynków usług cateringowych w Polsce. I choć Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach to miejsce stosunkowo nowe, już teraz katowicki obiekt stanowi jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych i widowiskowo-sportowych w kraju. Tym bardziej jesteśmy zaszczyceni podpisaniem umowy partnerstwa z  MCK. Wierzymy, że połączenie sił pozwoli na równoległy rozwój obu marek – mówi Damian Wiatrak, dyrektor zarządzający w firmie DELI Catering.

Współpraca obejmuje pełen zakres cateringowy podczas wydarzeń organizowanych w MCK.  Warto zaznaczyć, że podpisanie umowy stanowi efekt długich negocjacji i wielu analiz rynkowych. Umowę podpisano na okres 4 lat.

DELI Catering nie wyklucza dalszej ekspansji rynku usług cateringowych w Polsce – w planach spółki bowiem są także bazy produkcyjno-magazynowe na południu kraju.

www.delicatering.pl