Event MIX Gwiazdy na karnawałowym przyjęciu w Novotel Warszawa Centrum

Gwiazdy na karnawałowym przyjęciu w Novotel Warszawa Centrum

0

Wczoraj, 19 lutego, w hotelu Novotel Warszawa Centrum odbyło się wyjątkowe karnawałowe przyjęcie. Wydarzenie zostało przygotowane przez warszawskie hotele grupy Orbis i AccorHotels, a rolę gospodyni pełniła Dorota Gardias. Swoją obecnością event uświetnili m. in. Krzysztof Ibisz, Grażyna Wolszczak i Agnieszka Hyży. Gwiazdą wieczoru była Kayah, która wraz z Marcinem Wyrostkiem i zespołem Coloriage dała wspaniały, porywający publiczność koncert.

Hotele Grupy Orbis i AccorHotels w Warszawie słyną z organizacji emocjonujących wydarzeń, m.in. Mercure Fashion Night czy muzycznych kampanii rodziny hoteli ibis, które na stałe wpisały się w eventową mapę Warszawy. Zawsze przyciągają tłumy gwiazd. Nie inaczej było tym razem.

Przez pełen niespodzianek wieczór gości przeprowadziła czarująca Dorota Gardias. Wśród publiczności znaleźli się Krzysztof Ibisz, Grażyna Wolszczak, Agnieszka Hyży, Lidia Kopania, Katarzyna Paskuda oraz modelka i organizatorka konkursu „Miss Earth” – Francys Barazza-Sudnicka. Wydarzenie odwiedzili również Mattia i Ellie tworzący zespół BeMy – ambasadorzy kampanii „Get to Sziget”. Nie zabrakło również wschodzących gwiazd muzycznego świata, czyli wokalistki Poli Rise oraz muzyka Buslava.

Krzysztof Ibisz, Agnieszka Hyży, Dorota Gardias, Grażyna Wolszczak, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Marcin Wyrostek, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Kayah, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jak podkreślił witając gości Stefan Potocki, VP Operation Economy & Midscale Brands Region Warszawa i Łódź – Wiele hoteli z portfolio grupy Orbis i AccorHotels to miejsca kultowe, znane i lubiane przez mieszkańców, stanowią nieodłączną część krajobrazu stolicy.

Podczas karnawałowego przyjęcia hotele po raz kolejny udowodniły, że pozycja lidera rynku jest uzasadniona –  przygotowały dla gości atrakcje kulinarne, prezentując swoje koncepty gastronomiczne, oraz konkursy z podróżniczymi nagrodami. Muzyczne emocje zapewnił koncert Kayah, która w akompaniamencie Marcina Wyrostka i zespołu Coloriage porwała publiczność do zabawy.

Grupa Orbis i AccorHotels w Warszawie posiada 12 własnych hoteli reprezentujących 6 różnych marek: od ekonomicznych – ibis, ibis Styles, ibis budget, poprzez segment midscale – Novotel i Mercure, po luksusową markę Sofitel.