Wydarzenia Polskie firmy w czołówce nagrodzonych w dziedzinie obsługi klienta i sprzedaży podczas...

Polskie firmy w czołówce nagrodzonych w dziedzinie obsługi klienta i sprzedaży podczas Stevie® Awards

0

Laureaci 13. edycji dorocznych nagród Stevie® za sprzedaż i obsługę klienta, uznanych za najlepsze na świecie nagrody w zakresie obsługi klienta i nagrody sprzedaży, zostali ogłoszeni w piątek wieczorem podczas uroczystej gali w Las Vegas, w której wzięło udział ponad 650 osób na stanowiskach kierowniczych z całego świata.

Pełna lista laureatów nagród Stevie według kategorii: ZOBACZ TUTAJ.

Trzy polskie firmy otrzymały tytuły laureatów nagród Stevie. ClickMeeting Ltd. z Gdańska został głównym polskim zwycięzcą. Firma otrzymała odznaczenie Złoty Stevie za nową wersję rozwiązania w zakresie współpracy.

Firma GetResponse z Gdańska została odznaczona Brązowym Steviem za najlepsze wykorzystanie wiedzy o klientach.

DHL Express (Poland) sp. z o.o. z Warszawy zdobyła Brązową Nagrodę Stevie za osiągnięcia w rozwoju biznesu w branży transportowej.

Podczas gali zaprezentowano również laureatów nagrody publiczności Stevie® za ulubioną obsługę klienta, wyłonionych na podstawie ponad 76 000 oddanych głosów i ogłoszonych 12 lutego.

Prezentacje były transmitowane na żywo przez Livestream i można je oglądać online.

Nagrody są przyznawane przez kapitułę Stevie Awards, która organizuje kilka z największych na świecie konkursów biznesowych, w tym o prestiżowe nagrody International Business Awards® i The American Business Awards®.

W tegorocznym konkursie oceniano ponad 2700 nominowanych organizacji z 45 krajów, różnej wielkości i w praktycznie każdej branży. Finaliści zostali wyłonieni przez 150 profesjonalistów z całego świata w siedmiu wyspecjalizowanych komisjach sędziowskich. Zgłoszenia były rozpatrywane w 93 kategoriach za osiągnięcia w zakresie obsługi klienta i kontaktu z klientem, w tym Contact Center of the Year, Award for Innovation in Customer Service oraz Customer Service Department of the Year; 60 kategorii dla osiągnięć związanych ze sprzedażą i rozwojem biznesowym, począwszy od Senior Sales Executive of the Year, poprzez Sales Training czy Business Development Executive of the Year, po Sales Department of the Year; a także kategorie identyfikowania nowych produktów i usług oraz dostawców rozwiązań.

O Stevie Awards
Stevie Awards są przyznawane w ramach siedem programów: The American Business Awards, The German Stevie Awards, The International Business Awards, The Stevie Awards for Women in Business, The Stevie Awards for Great Employer, The Stevie Awards for Sales & Customer Service oraz The Asia-Pacific Stevie Awards. Konkursy prestiżowych Stevie Awards otrzymują rocznie ponad 12 tysięcy zgłoszeń od organizacji z ponad 70 krajów. Nagradzając organizacje wszystkich typów oraz dowolnej wielkości a także ludzi odpowiedzialnych za ich sukces, nagrody Stevie Awards to celebracja doskonałych rezultatów i wytężonej pracy w firmach na całym świecie.

Sponsorzy i partnerzy 13. dorocznych nagród Stevie Awards w zakresie sprzedaży i obsługi klienta to HCL Financial Services,, Sales Partnerships, Inc. i ValueSelling Associates, Inc.

www.StevieAwards.com

JK