Event MIX POWER solidny jak zawsze i nominowany w MP Power 12

POWER solidny jak zawsze i nominowany w MP Power 12

0
POWER solidny jak zawsze i nominowany w MP Power 12

To już czwarty raz kiedy prześwietlili Agencję POWER od „A do Z”, czwarty gdy Agencja POWER Event Incentive Conference Sport odbiera Certyfikat Solidna Firma i PIERWSZY, kiedy Olga Krzemińska-Zasadzka, managing director agencji była osobiście na gali by go odebrać. Do tej pory zawsze kolidowały je terminy z pracą.

Certyfikat Solidna Firma to potwierdzenie dla POWER:

  • stabilnej sytuacji finansowej firmy;
  • realizacji założeń CSR czyli Społecznej Odpowiedzialności Biznesu;
  • wysokich standardów załogi i zarządu firmy;
  • przynależności do grona znanych i cenionych firm;

Olga Krzemińska-Zasadzka podziękowała ze sceny jury, organizatorom, a także swojemu Power Team-owi za pracę w 2018 roku, za chwile fajne, które udało się Agencji spędzić razem, zaangażowanie, stabilny rozwój. Bardzo cieszyła się, że nadal POWER idzie wraz ze swoimi ideałami: wysokiego standardu obsługi wyjazdów i wydarzeń dla grup, braku zobowiązań w stosunku do kontrahentów i partnerów,. A także co dla agencji POWER zawsze bardzo ważne było propagowanie zasad etyki, takich jak: rzetelność, uczciwość i terminowość w kontaktach między partnerami gospodarczymi.

Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma, to system oceny i weryfikacji przedsiębiorstw przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych. Rozpoczyna się od dobrowolnego poddania się przez przedsiębiorców zewnętrznej uproszczonej analizie finansowej, a kończy uzyskaniem prestiżowego tytułu ‚Solidnej Firmy’. Program jest na rynku od 17 lat.

Olga Krzemińska-Zasadzka została także nominowana 6 marca 2019 roku właśnie do  MP Power 12 w kategorii Meeting planner – agencja Incentive,  MP Power 12, część konkursu MP Power Awards®, stanowi plebiscyt, w ramach którego wyróżnieni są eksperci i osobistości sektora branży eventowej. MP Power 12 to ludzie, których siła przebicia ma znaczący wpływ na kształt i rozwój rynku w danym roku. Konkurs jest organizowany przez portal Meetingplanner.pl. Rozstrzygnięcie konkursu 22.03.2019 roku w Global Expo podczas uroczystej Gali.

Nagrodą dla pracowników Agencji POWER za ciężką pracę w ostatnim roku będzie wyjazd do Armenii w dniu 4 kwietnia 2019 roku.