Wydarzenia White Square – już tyko dwa tygodnie na nadsyłanie zgłoszeń

White Square – już tyko dwa tygodnie na nadsyłanie zgłoszeń

32
0

White Square – jeden z największych festiwali kreatywności w Europie Środkowej i Wschodniej – zamyka konkurs za dwa tygodnie. Już 19 kwietnia poznamy pierwsze zwycięskie agencje.

White Square rośnie z roku na rok, zachowując najlepsze tradycje festiwalowe. Przedstawiciele The Gunn Report, którzy uczestniczyli w White Square, odnotowali wysoki poziom zgłoszeń, jury i ogólną organizację festiwalu. White Square znajduje się w globalnym rankingu kreatywności AdForum Business Creative Report.

Do udziału kwalifikują się tylko zrealizowane projekty. Zgłoszenia będą oceniane w trybie offline przez 6 specjalistycznych kategorii jury – uznanych ekspertów z 25 krajów, z których wiele posiada ponad dwieście nagród Cannes Lions, D&AD, Effie i innych prestiżowych festiwali za kreatywność komunikacji i skuteczność swoich projektów. Wpisy, które przeszły już procedurę moderacji, można już zobaczyć na oficjalnej stronie internetowej adfest.by.

Przez kolejne 14 dni, do 7 kwietnia włącznie, wezwanie do zgłoszeń będzie otwarte online na adfest.by. Do udziału zaproszono agencje komunikacji, marketingu, agencje medialne, studia cyfrowe i projektowe oraz inne firmy działające w sferze komunikacji. Mechanika składania jest prosta i nie wymaga wiele czasu:
krok 1 – zarejestruj się na adfest.by;
krok 2 – wybierz odpowiednie konkursy i nominacje;
krok 3 – pobierz studia przypadków na koncie osobistym.  

 

Dodatkową premią za uczestnictwo jest szeroka promocja zwycięskich agencji i zgłoszeń w mediach przemysłowych WNP i Europy, zapewniająca ponad 30 publikacji na adforum.com, marketingdirecto.com, delfi.lt, iqads.ro, marketingtribune.nl i innych mediach w kwietniu i maju w przeddzień głównego wydarzenia światowego przemysłu kreatywnego.

White Square zaplanowano na 17-19 kwietnia w Mińsku. Organizatorzy festiwalu – Stowarzyszenie agencji komunikacyjnych i marketingowych Białorusi – przygotowali obszerny program, obejmujący ponad 70 kursów, wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych na temat kreatywności, brandingu, cyfrowej skuteczności marketingowej, a także jasnych przyjęć, na których uczestnicy będą być w stanie nieformalnie komunikować się ze społecznością zawodową z różnych krajów.

Rejestracja na White Square TUTAJ.