Event MIX Nowa fasada i identyfikacja wizualna Hotelu MDM

Nowa fasada i identyfikacja wizualna Hotelu MDM

0
Zakończył się proces rebrandingu i rewitalizacji Hotelu MDM, w ramach którego całkowitą renowację przeszła zabytkowa fasada budynku.

W związku ze zmianami Hotel MDM otrzymał nowe logo, które ma wyrażać solidność i nowoczesność, ale jednocześnie nawiązywać do architektury budynku i socrealistycznego kontekstu okolicy – historycznej Marszałkowskiej Dzielnicy Mieszkaniowej. Umieszczone w formie neonu na szczycie odnowionego Hotelu MDM stanowi teraz wyraźny punkt w przestrzeni modnego placu Konstytucji. Znajdujące się wewnątrz budynku lokale usługowe również w spójny sposób  komunikują swoją obecność za pośrednictwem neonów.

– Budynek Hotelu MDM od początku 2018 roku przechodził gruntowną rewitalizację, aby dziś stać się obiektem jeszcze bardziej atrakcyjnym dla coraz bardziej wymagającego klienta. Hotel pozostał oczywiście tym samym miejscem z duszą – widok z okna niezmiennie jest wyjątkowy, panuje tu ta sama od lat przyjazna atmosfera – ale zadbaliśmy o dodatkowy komfort naszych gości stawiając na aspekt wizualny budynku, który jest zwieńczeniem wyjątkowego pod względem architektonicznym placu Konstytucji, mówi Łukasz Kaszewski – dyrektor generalny Hotelu MDM. Właśnie zakończyliśmy wieloetapowy projekt renowacji fasady przywracając ją do stanu pierwotnego, zadbaliśmy również o wyrazisty znak, który podkreśli zalety Hotelu MDM i będzie widoczny z daleka. Zależało nam, aby neon umieszczony na dachu naszego pięknego budynku nie tylko przyciągał uwagę zmierzających do nas ulicą Marszałkowską gości, ale przede wszystkim wpisywał się w historyczną architekturę krajobrazu.

W ramach zintegrowanych działań modernizacyjnych Hotel MDM przeszedł całkowity rebranding materiałów hotelowych. W marcu uruchomiona została również strona internetowa www.hotelmdm.com.pl, wypełniona filmami ukazującymi odmienione oblicze hotelu. Z początkiem roku wprowadzono też nową kartę menu w upstairs bar & bistro. Szef Kuchni zaprasza gości między innymi na polskiego burgera, makarony, sałatki, a w barze czeka na gości szeroki wybór koktajli.

– Rewitalizacja Hotelu MDM to także gruntowny remont łazienek w pokojach hotelowych, który rozpoczął się w 2018 roku, a obecnie jest kontynuowany. Do końca września 2019 roku planujemy też wyposażyć wszystkie nasze pokoje w nowoczesny system klimatyzacji – dodaje Łukasz Kaszewski.

zdjęcia: Norbert Piwowarczyk, Studio 565