Event MIX SweetTARGI z marką Deli Catering

SweetTARGI z marką Deli Catering

47
0
sweettargi z marką deli catering

Za nami jubileuszowa, dziesiąta już edycja Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich SweetTARGI. Wydarzenie wsparł kulinarnie lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych, marka Deli Catering.

Trzy dni słodkich emocji za nami – od 23 do 25 marca odbyły się bowiem 10. jubileuszowe Targi Cukiernicze, Piekarnicze i Lodziarskie SweetTARGI. Warto w tym miejscu podkreślić, iż jest to największe wydarzenie branżowe na południu Polski, gromadzące co roku ponad 6 tysięcy zwiedzających z kraju i zagranicy. Co ważne, SweetTARGI to nie tylko maszyny, komponenty i wyroby gotowe, lecz również i specjalistyczne szkolenia, warsztaty oraz pokazy innowacji z branży.

Tegoroczną, jubileuszową edycję wydarzenia wsparł kulinarnie lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych, marka Deli Catering. Specjalnie na tę okoliczność przygotowany został rostbef marynowany w pieprzu, nadziewany musem bernaise z dodatkiem kaparów, a także halibut ceviche z pomarańczami na sałatce z glonów Wakame oraz tuńczyk marynowany w sezamie i Martini serwowany na salsie z warzyw.

Wydarzenie odbyło się 23-25 marca br. w nowoczesnej przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

www.delicatering.pl