Event MIX Restauracja Merliniego na Show Rum Warsaw 2019

Restauracja Merliniego na Show Rum Warsaw 2019

0
Restauracja Merliniego na Show Rum Warsaw 2019

Przed nami pierwsza odsłona festiwalu Show Rum Warsaw. Za jego koncept kulinarny odpowiadać będzie Restauracja Merliniego.

Już 11 maja br. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie zagoszczą rumy blisko z całego świata. Co ważne, festiwal Show Rum Warsaw będzie doskonałą okazją nie tylko do degustacji szerokiej palety rumów, lecz również i zróżnicowanego wachlarza whisky z rumowym akcentem oraz tequili.

Oferty festiwalowej nie będą jednak stanowiły jedynie alkohole Premium. Dla uczestników bowiem przygotowany zostanie również rozbudowany koncept kulinarny, za który odpowiadać będzie Restauracja Merliniego.

– Kategoria rumów to bez wątpienia jeden z najprężniej rozwijających się segmentów alkoholi – nie tylko w Polsce, lecz także i całej Europie. O sile rumu świadczą chociażby doskonałe możliwości przybierania najróżniejszych form aromatycznych i smakowych. Stąd, dla wszystkich miłośników food pairingu zaplanowaliśmy pokazy live cookingu, gdzie przygotowane zostaną potrawy na bazie owego trunku – podkreśla Bartłomiej Czerwiński, właściciel Restauracji Merliniego.

Przypomnijmy, że Restauracja Merliniego stanowi kultowe miejsce dla wszystkich miłośników prawdziwie soczystych steków i intensywnych w smaku owoców morza, niezmiennie funkcjonujące od 2010 roku przy ulicy Merliniego 5 w Warszawie. Jej właścicielem jest żywiołowy i charyzmatyczny Bartłomiej Czerwiński – uznany i wieloletni szef kuchni, wyróżniony dyplomem jednej z najlepszych szkół gastronomicznych na świecie.

Festiwal odbędzie się w sobotę (11 maja br.) w godzinach 12:00-24:00.

Więcej informacji dostępnych jest: TUTAJ.