Event MIX Nowa przestrzeń eventowa – Białostocka 22

Nowa przestrzeń eventowa – Białostocka 22

0
Nowa przestrzeń eventowa - Białostocka 22

Na warszawskiej Pradze powstaje nowa unikatowa przestrzeń eventowa w ponad stuletniej kamienicy. Event otwarcia Białostockiej 22, skierowany do meeting plannerów i organizatorów wydarzeń, odbędzie się 22 maja.

Nowe eventowe miejsce na mapie Warszawy to odzyskana przez rodzinę Brunów kamienica z 1916 roku, zrewitalizowana i zaadaptowana do potrzeb organizatorów wydarzeń. Dziś oferuje meeting plannerom dwie ponad dwustumetrowe sale w postindustrialnym klimacie, i kameralne patio.

Pierwszą część wydarzenia stanowić będzie spotkanie z cyklu MP MICE & more pod hasłem Unique Talks, podczas którego zaproszeni goście – Ewa Błaszczak, Wojciech Herra, Marek Skała i Maciej Trybulec – odkryją tajemnice agile w komunikacji, turkusowej koncepcji zarządzania, przedstawią skuteczne metody sprzedaży unikatowych ofert i unikatowe techniki manipulacji.

Podczas tego spotkania tradycja będzie łączyć się z nowoczesnością – stąd w przestrzeni Białostockiej 22 wystąpią m.in. Neya & Mike, Just Edi Show, Orkiestra z Chmielnej i DVJ Mateusz „MajoR” Grudkowski.

Organizatorzy wydarzeń będą mogli zobaczyć Białostocką 22 w różnych aranżacjach, sprawdzić jej możliwości eventowe i poznać jej niezwykle bogatą historię.
Szczegóły wydarzenia

Zaproszenie na grand opening Białostockiej 22 kierowane jest do meeting plannerów i organizatorów wydarzeń reprezentujących korporacje, stowarzyszenia, agencje eventowe, DMC, PCO. Wymagane jest potwierdzenie udziału. Rejestracja