Event MIX Wyjazd nagrodowo-motywacyjny w Agencji POWER

Wyjazd nagrodowo-motywacyjny w Agencji POWER

0
Wyjazd nagrodowo-motywacyjny w Agencji POWER

Już po raz trzeci, Agencja Power zorganizowała zagraniczny wyjazd integracyjny dla swoich pracowników. Tym razem, po Madrycie i Sardynii, przyszła kolej na Armenię.

– Dzięki gościnności naszego kontrahenta, Grata DMC, spędziliśmy niezapomniane 4 dni pełne wrażeń. Jednym z głównych celów wyjazdu, poza integracją zespołu, było odkrywanie możliwości kraju pod kontem wyjazdów motywacyjnych. W tym celu postawiliśmy na aktywny program, aczkolwiek nie zabrakło czasu na wieczorną integrację i umacnianie więzi w zespole – podkreśla Olga Krzemińska-Zasadzka, managing director agencji POWER.

Program wyjazdu obfitował w wiele atrakcji. Pierwszego dnia pracownicy POWER odkrywali stolicę kraju, Erewań. Poza głównymi atrakcjami, zawitali do lokalnej fabryki dywanów na lunch oraz degustowali słynny ormiański koniak w pobliskiej fabryce. Zwieńczeniem dnia była kolacja w restauracji ormiańskiej z występami artystycznymi i tańcami. Oczywiście, do przyłączania się do zabawy nie trzeba było nikogo z grupy dwa razy namawiać!

Kolejnego dnia uczestnicy rozpoczęli odkrywanie walorów okolicznej dzikiej natury. Dzięki samochodom terenowym mogli dotrzeć do miejsc niedostępnych na co dzień. Zawitali również do najbardziej znanych atrakcji, takich jak: Świątynia w Garni czy Klasztor Geghard.

Ostatni dzień pobytu to niezapominany rejs po jeziorze Sewan oraz wizyta w kurorcie górskim Tsakhkadzor, gdzie najodważniejsi mogli spróbować swoich sił na zip linie. Następnie zmęczeni, ale szczęśliwi wszyscy cało i zdrowo wrócili do domu.

Po udanych realizacjach w Gruzji i Azerbejdżanie, Armenia jest kolejnym kaukaskim regionem, który Agencja POWER poleca na wyjazdy incentive dla firm.