Event MIX Oldschoolowe lata 80. królowały w Energylandii

Oldschoolowe lata 80. królowały w Energylandii

0
Oldschoolowe lata 80. królowały w Energylandii

Największy park rozrywki w Polsce to nie tylko mega-atrakcje w Strefie Ekstremalnej, Familijnej czy w Water Parku. Od kilku lat w czasie wakacji Energylandia staje się również stolicą muzyki. Od 28 czerwca do 24 sierpnia w wydzielonej strefie Energylandii odbywa się aż 7 muzycznych festiwali. W ubiegły weekend w Zatorze królowała muzyka lat 90. i 80. Przedstawiciele redakcji OOH event! w sobotę bawili się razem z gwiazdami italo-disco i pop sprzed ponad trzydziestu lat.

29 czerwca odbyła muzyczna uczta, tym razem przeznaczona dla fanów lat 80., których w Polsce nie brakuje. Jako pierwszy na scenie pojawił się zespół Papa D, dawniej Papa Dance. Frontman formacji, powstałej w 1984 roku, porwał publiczność do tańca. Nieśmiertelne hity takie jak: „Nasz Disneyland”, „Panorama Tatr” czy „Ocean Wspomnień” razem z wokalistą Pawłem Stasiakiem odśpiewała cała publiczność.

Niemiecki zespół Silent Cirle przypomniał największe przeboje, a charyzmatyczny perkusista dał prawdziwy popis, pokazując, że nie metryka się liczy, ale wewnętrzna energia.

Nie zawiódł również Francesco Napoli w wiązance najpopularniejszych włoskich szlagierów, który nie tylko śpiewał, ale również tańczył z grupą młodych tancerzy.

Chociaż z trzech wokalistów Bad Boys Blue, na koncertach występuje od kilku lat tylko John McInerney z chórkami, nie przeszkadza to w dobrej zabawie. Wszyscy przecież znają i pamiętają takie hity jak: „You’re a Woman” czy „I wanna Hear Your Heartbeat”. Te melodie naprawdę porywają do tańca.

Kolejną gwiazdą bardzo ciepło przyjętą przez publiczność w Zatorze był Savage, który na prośbę fanów na bis wykonał aż trzy swoje piosenki: „Only You”, „Don’t Cry Tonight” i „Goodbye”.

Tuż przed północą na scenie pojawiła się Sandra. Niemiecka piosenkarka udowodniła ponownie, że jest królową pop-disco lat 80. „Everlasting love”, „Secret Land”, „Maria Magdalena”  – zabrakło czasu na wszystkie przeboje najpopularniejszej artystki pochodzącej z Niemiec.

„Dzieci lat 80.”, czyli publiczność licznie zebrana w Energylandii musi czekać rok na kolejne spotkanie ze swoimi ulubieńcami z dzieciństwa i młodości.

Jeszcze w lipcu park rozrywki w Zatorze zaprasza do udziału w Hip-Hop Festival i koncercie dla fanów disco-polo.

www.energylandia.pl

Jaga Kolawa