Event MIX Technologiczna innowacja na eventach od MooveTeam Poland

Technologiczna innowacja na eventach od MooveTeam Poland

0
Technologiczna innowacja na eventach od MooveTeam Poland

W Strefie EVENT MIX podczas FestiwalMarketingu.pl po raz pierwszy zawita MooveTeam Poland z Platformą Moove – oferując innowacyjne rozwiązanie do projektowania i tworzenia gier team-buildingowych.

Platforma Moove pozwala projektować, tworzyć i zarządzać grami team-buildingowymi i quizami na iPadach. Jest to bardzo intuicyjny, internetowy panel do budowania gier z własnymi treściami. Interfejs iPada pozwala na oryginalne działanie w wysokiej technologii. Aplikacja MooveTeam jest całkowicie intuicyjna i ma dostępne opcje pozwalające użytkownikowi na zabawę podczas aktywności.

– MooveTeam to platforma, która pozwala na promowanie strategii firmy, budowanie relacje pomiędzy uczestnikami, wzmaga pracę zespołową, a także wzmacnia tożsamość firmy za pośrednictwem wielu interaktywnych gier – podkreśla Robert Adamiak, event manager MooveTeam Poland.

Internetowe zaplecze back-office pozwala na zdefiniowanie działań w indywidualny sposób, spełniając najbardziej wymagające potrzeby klientów. Bardzo łatwy i przyjazny dla użytkownika interfejs, punktacja w czasie rzeczywistym, komunikacja dwukierunkowa to tylko niektóre funkcje platformy.

www.platinstudio.com

MooveTeam ma już na koncie 70 ekskluzywnych partnerów na świecie, więcej niż 3500 rozegranych gier, ponad 150 tys. zadowolonych użytkowników.

Gry zawierają:

– QR Kody: odnalezienie ciekawych i ukrytych miejsc

– Rzeczywistość rozszerzoną: gra może mieć charakter baśniowy, magiczny

– Apple iPad: dla grup 5 osobowych lub więcej

– Apple iBeacons: gra może być kontynuowana w budynkach

To absolutna innowacja i pełna niezwykłych wyzwań platforma do tworzenia eventów. O jej możliwościach będzie można się przekonać w Strefie EVENT MIX na stoisku F19.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana IV edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się pierwszego dnia targów. W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi.

Poniżej relacja z targów 2018: