Event MIX Polecam nie Polecam poleca konferencję EVENT MIX!

Polecam nie Polecam poleca konferencję EVENT MIX!

0
Polecam nie Polecam poleca konferencję EVENT MIX

Grupa i FanPage Polecam nie Polecam, zrzeszające osoby związane z branża eventową, ponownie zostały oficjalnym partnerem medialnym konferencji EVENT MIX, odbywającej się 18 września w EXPO XXI Warszawa podczas targów FestiwalMarketingu.pl.

W trakcie 11. edycji targów zaprezentuje się ponad 260 wystawców z branży reklamy i poligrafii reklamowej, nie zabraknie także Strefy EVENT MIX, z pełnym przekrojem oferty – od atrakcji eventowych, po wyposażenie eventów, technikę sceniczną, obiekty eventowe czy gadżety przydatne na evencie.

Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń specjalnych jak: konkursy branżowe, warsztaty, szkolenia, a także konferencje. Podczas konferencji dla sektora event – EVENT MIX na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych oraz takie gwiazdy jak: Agata  Młynarska. Tematem tegorocznego wydarzenia jest NOWY WYMIAR EVENT MARKETINGU. W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi. Bezpłatna rejestracja na konferencję: TUTAJ.

Konferencja może liczyć w tym roku na ponowne wsparcie medialne Polecam nie Polecam, która ciągle rośnie w siłę.

W 2013 roku Renata Razmuk założyła na Facebooku grupę Polecam nie Polecam. Założeniem projektu było stworzenie miejsca, w którym ludzie z branży eventowej będą mogli znaleźć wszechstronną pomoc w dziedzinie event marketingu, ale także miejsca w którym będzie się odbywała wymiana doświadczeń oraz rekomendacji sprawdzonych dostawców. Od 2013 roku grupa stale się rozrasta i dzisiaj skupia już ponad 13 tysięcy członków, dzięki czemu jest obecnie największą polską grupą branży eventowej na Facebooku. Są w niej zarówno przedstawiciele agencji, podwykonawców, obiektów, lokacji jak i klienci.

Z czasem pojawiła się również potrzeba szerszej komunikacji merytorycznej oraz przestrzeni promocyjnej. I właśnie ta potrzeba merytorycznej informacji i możliwości promocji dała początek nowemu medium branżowemu.  W czerwcu 2018 roku oficjalnie został uruchomiony na Facebooku fanpage Polecam nie Polecam Event Platforma, który w połączeniu z już istniejącą grupą tworzy to nowe branżowe medium.

Jako medium branżowe Polecam nie Polecam doskonale wpisuje się charakter wrześniowego wydarzenia.

– EVENT MIX to konferencja dla praktyków branży eventowej oraz networking branżowy. To wymiana doświadczeń i nawiązywanie nowych kontaktów. Polecam nie Polecam jako medium branżowe wywodzi się z branżowej grupy rekomendacyjnej. To właśnie dla tych odbiorców ważne są informacje o wydarzeniach branżowych, trendach, ciekawych case study, czyli to czego z pewnością nie zabraknie na konferencji. Wspieramy wszelką edukację branżową i wymianę doświadczeń zatem nasz udział jako patrona medialnego uważamy za uzasadniony i wręcz konieczny – wyjaśnia Adam Kozina, Redaktor Naczelny i Project Manager Polecam nie Polecam.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

Trwa bezpłatna rejestracja na wydarzenie: ZOBACZ TUTAJ.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów: