Event MIX Motel One otwiera pierwszy hotel w Polsce

Motel One otwiera pierwszy hotel w Polsce

0
Motel One otwiera pierwszy hotel w Polsce
Motel One, grupa budżetowych, designerskich hoteli z Monachium, wchodzi do Polski. Pierwszy hotel tej marki w naszym kraju to Motel One Warszawa-Chopin.

Hotele marki Motel One znane są z oryginalnego wystroju wnętrz i umiejętności tworzenia atmosfery, która sprzyja odpoczynkowi, ale również zachęca do poznania historii miasta. Wybór Fryderyka Chopina jako motywu przewodniego wystroju hotelu Motel One w Warszawie wydaje się naturalny, nie tylko ze względu na lokalizację (na ulicy Tamka, naprzeciwko Narodowego Instytutu i Muzeum Fryderyka Chopina), lecz również na historię kompozytora i jego ogromne znaczenie dla miasta i kultury.

Wszystkie pokoje są wyposażone w komfortowe łóżka kontynentalne z miękką pościelą z egipskiej bawełny, która zapewnia zdrowy sen. W każdym Motel One w całej Europie najważniejszy jest komfort i wypoczynek. Z tego względu w stylowych pokojach hotelowych łazienka jest jednocześnie małym spa. 

Warszawski Motel One oferuje 333 komfortowo wyposażone pokoje, strefę One Lounge, bar, salę konferencyjną, podziemny parking oraz szybkie i bezpłatne Wi-Fi. Ceny za nocleg rozpoczynają się od 259 zł za pokój jednoosobowy i pozostają niezmienne przez cały rok.

Marka Motel One została założona w 2000 r. Sieć stylowych hoteli obejmuje 71 obiektów.

źrodło: materiały prasowe