Event MIX ibis styles rozbudza kreatywność – wystawa niepowtarzalnych fotografii z instagrama

ibis styles rozbudza kreatywność – wystawa niepowtarzalnych fotografii z instagrama

0

#ibisStylesByUs to międzynarodowy konkurs fotograficzny przygotowany przez markę ibis Styles we współpracy z wiodącymi hiszpańskimi fotografami Anną Devis (@Anniset) i Danielem Rueda (@DrCuerda). Spośród 3000 prac udostępnionych na Instagramie z konkursowym hashtagiem, ambasadorzy wybrali 11 zwycięskich fotografii, których wystawa przyjedzie do Polski. Już 19 września w hotelu ibis Styles Warszawa Centrum będzie można obejrzeć wszystkie zdjęcia wraz z fotografiami ambasadorów kampanii, a także uwolnić swoją kreatywność w serii warsztatów DIY.

Bądź kreatywny!

Taka zasada przyświecała konkursowi, do którego ibis Styles wraz z Anną i Danielem zaprosili użytkowników Instagrama w okresie pomiędzy 11 a 15 czerwca 2019 roku. Ich zadaniem było uwolnienie kreatywności, zabawa designem i opublikowanie swoich dzieł w serwisie, wykorzystując #ibisStylesByUs i wskazówki zamieszczone przez ekspertów. Jury składające się z pracowników Accor i ambasadorów kampanii spośród ponad 3000 zgłoszeń wybrało 11 zwycięskich prac, które wraz z 5 fotografiami ekspertów wyruszą w międzynarodowe tournée po hotelach ibis Styles na całym świecie. Poza możliwością zaprezentowania swoich prac, zwycięzcy wezmą także udział w wycieczce do Barcelony połączonej z kreatywnym zwiedzaniem w towarzystwie Anny i Daniela. To znakomita okazja do poznania miasta i sprostania zabawnym wyzwaniom, które nie tylko wyzwolą pokłady kreatywności, ale przede wszystkim umożliwią skorzystanie z profesjonalnych porad robienia niezwykłych oraz społecznie odpowiedzialnych zdjęć.

 – Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że marka ibis Styles zaproponowała nam udział w projekcie. Nasze zadanie było proste, jednak stanowiło zarazem wyzwanie – stworzenie pięciu niepowtarzalnych fotografii zainspirowanych gościnnością hoteli ibis Styles, które miały zachęcić innych do podzielenia się swoimi historiami. Zdajemy sobie sprawę, że wśród osób śledzących nasz profil jest wiele takich, które reprezentują kreatywne podejście. Zainteresowanie konkursem, a także jakość prac była dla nas ogromnym zaskoczeniem – wyznaje Anna Devis.

– Od zawsze powtarzamy, że kreatywność jest niczym język, którym każdy, niezależnie od miejsca pochodzenia, potrafi posługiwać się na swój sposób. Najlepszym dowodem na to jest liczba oraz różnorodność przesłanych prac w konkursie #ibisStylesByUs. Pomimo że to my rzuciliśmy wyzwanie innym, to również dzięki nim odnaleźliśmy swoje inspiracje – zapewnia Daniel Rueda.

9 państw i 9 niezwykłych wernisaży

Wystawa ibis Styles by Us zostanie zaprezentowana w dziewięciu flagowych hotelach marki na całym świecie. Warszawski wernisaż będzie drugim, po hiszpańskim, który odbędzie się w Barcelonie. Już 19 września w hotelu ibis Styles Warszawa Centrum na odwiedzających wystawę #ibisStylesByUs czekają nie tylko konkursowe prace, ale też część kreatywna. Dzięki udziałowi w przygotowanych warsztatach, każdy z nich będzie mógł uwolnić kreatywność i stworzyć swoje rękodzieła. Wśród nich znajdą się warsztaty z tworzenia plakatów, biżuterii, lasów w szkle, naturalnych zalewanych świec. A do tego warsztat fotograficzny i stanowiska kulinarne, na których m.in. odbędzie się pokaz kuchni molekularnej.

Pełny harmonogram wystaw ibis Styles by US:

  • 18 września 2019 r.: ibis Styles Barcelona City Bogatell – Hiszpania
  • 19 września 2019 r.: ibis Styles Warszawa Centrum – Polska
  • 24 września 2019 r.: ibis Styles Sao Paulo Barra Funda – Brazylia
  • 27 września 2019 r.: ibis Styles Lausanne Madhouse – Szwajcaria
  • 2 października 2019 r.: ibis Styles Wien Misse – Austria
  • 10 października 2019 r.: ibis Styles Den Haag – Holandia
  • 17 października 2019r.: ibis Styles London Gloucester – Wielka Brytania
  • 24 października 2019r.: ibis Styles Jakarta Tanah Abang – Indonezja
  • 29 października 2019 r.: ibis Styles Bangkok Khaosan Viengtai – Tajlandia

@ibishotels #ibisStylesByUs