Event MIX Deli Catering Partnerem Strategicznym EVENT MIX 2019

Deli Catering Partnerem Strategicznym EVENT MIX 2019

49
0
Deli Catering Partnerem Strategicznym EVENT MIX 2019

Jedno z największych wydarzeń branży eventowej, EVENT MIX 2019, za nami. Partnerem Strategicznym wydarzenia był lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych, marka Deli Catering.

EVENT MIX to bez wątpienia wyjątkowe wydarzenie – w jednym miejscu bowiem skupia praktyków i autorytety z branży eventowej, dając tym samym przestrzeń na wymianę doświadczeń oraz prezentację najciekawszych rozwiązań na rynku eventowym. Wśród tegorocznych prelegentów nie zabrakło takich osób jak m.in. Agata Młynarska.

O oprawę kulinarną wydarzenia zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych Deli Catering, który w tym roku został również Partnerem Strategicznym EVENT MIX. Specjalnie na tę okoliczność marka przyrządziła marynowanego  łososia  gravlax  w  kompozycji  tatarów  na  zielonym  marynowanym  ogórku, rostbef marynowany w pieprzu, nadziewany musem bernaise z dodatkiem kaparów oraz kaczkę nadziewaną orzechowym musem z dodatkiem winiaku w kompozycji owoców.

Dodatkowo, z okazji okrągłego jubileuszu 10-lecia magazynu OOH event! Deli Catering przygotowało autorski tort bezowy z musem mascarpone, jeżynami, borówkami i malinami. Podczas tegorocznej edycji EVENT MIX marka zaprezentowała również nadchodzące nowości w swojej ofercie, w tym ekologiczne rozwiązania w menu oraz aranżacjach.

Przypomnijmy, iż tegoroczna edycja konferencji odbyła się 18 września br. w EXPO XXI w Warszawie.

www.delicatering.pl