Logo

Gadżety reklamoweInspiracje

O kubku mowa! Marki Kambukka i Contigo pod opieką 38 Content Communication

Red Bird – jedyny dystrybutor marek Contigo i Kambukka w Polsce – rozszerza współpracę z 38 Content Communications. O ile marka Contigo obecna jest w Polsce od ponad 10 lat, podczas których grono zadowolonych klientów stale rosło, czyniąc markę jednym z liderów rynku, tak dla marki Kambukka będzie to całkowity debiut.

W ramach współpracy z klientem, agencja będzie odpowiedzialna za działania media relations, współpracę z influencerami, wsparcie przy organizacji wydarzeń dla mediów, a także doradztwo komunikacyjne.

Po stronie 38 Content Communication za działania strategiczne odpowiada Katarzyna Życińska, prezes agencji, a działaniami operacyjnymi dla marki Contigo zajmie się Aleksandra Trzcińska, PR Manager. Marka Kambukka będzie prowadzona przez Katarzynę Pasikowską, pełniącą funkcję konsultanta.

[galeria=”1″]  

Agencja 38 Content Communication prowadziła skuteczne działania dla kilku naszych marek, m.in. Pacsafe, Saxx czy Dr.Bacty. Marka Kambukka, którą kierujemy do nieco młodszej grupy odbiorców, nie miała dotychczas wsparcia z zakresu public relations, co sprawia, że przed 38 Content Communication postawiliśmy duże wyzwanie, jednocześnie dające szerokie spektrum możliwości – komentuje Arkadiusz Majewski, właściciel marki Red Bird, wyłącznego dystrybutora marek Contigo i Kambukka w Polsce.

Felietony Arkadiusza Majewskiego możecie czytać w każdym z numerów OOH magazine. Ostatni TUTAJ.

KL