Event MIX Wenecki Bal Sylwestrowy w Nosalowy Dwór Resort & Spa

Wenecki Bal Sylwestrowy w Nosalowy Dwór Resort & Spa

55
0
fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Magia Tatr co roku przyciąga do Zakopanego tysiące Polaków, którzy nadejście Nowego Roku chcą świętować w zimowej stolicy Tatr. Wielu z nich przyjeżdża do Zakopanego nie  tylko na plenerowe imprezy, ale na bale sylwestrowe organizowane w najlepszych hotelach. Od kilku lat Sylwester w Zakopanem nie kojarzy się jedynie z imprezą pod gwiazdami, ale również z miejscem, gdzie odbywają się eleganckie, realizowane z wielkim rozmachem sylwestrowe bale.

Oczekiwania Gości co do oprawy balu i jego atrakcji są wysokie i rosną z roku na rok. Ci, którzy wybierają sylwestrowe bale, oprócz doskonałej kuchni oczekują również porywających atrakcji.  Największe „Sylwestry” organizowane są w Nosalowy Dwór Resort & Spa. W tym roku odbył się tu już czwarty z serii wielkich balów sylwestrowych, których imponująca oprawa stała się tradycją. Podczas balu w największej Sali bankietowej Nowy Rok powitało blisko 500 Gości.

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Tegoroczny przepych scenografii Carnevale di Venezia – Balu Sylwestrowego w weneckim stylu dorównał w tym roku bogatemu programowi artystycznemu i atrakcjom przygotowanym dla Gości. Maski, przepiękne wieczorowe stroje i weneckie gondole stworzyły pełen magii i tajemniczości karnawałowy klimat. Pokazy akrobatów i cyrkowców, kolorowe korowody tancerzy oznajmiły uroczyście przybyłym, że karnawał 2020 został rozpoczęty. Zainspirowani włoską kuchnią Szefowie Nosalowego Dworu stworzyli sylwestrowe menu wytwornej serwowanej kolacji oraz eleganckich bufetów, których smak dopełnił wykwintny trunek i szampan o północy.

scena z: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Wojciech Budzowski, Tomasz Kammel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

W sylwestrową noc na balu w Nosalowym Dworze oprócz zaproszonych Gości nie zabrakło również znanych nazwisk i celebrytów. Nowy Rok w resorcie witali z Gośćmi Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Joanna Horodyńska, Ilona Majer, Natalia Siwiec z mężem, Rafał Michalak. Tegoroczną imprezę poprowadzili dla Gości Paulina Smaszcz- Kurzajewska i Tomasz Kammel, którzy z wprawą w prowadzeniu podobnych imprez udowodnili, że Sylwester to nie tylko gwiazdy muzyczne, ale także prowadzący wieczór.

scena z: Joanna Horodyńska, Rafał Michalak, Iwona Majer, Wiktor Wróbel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Do tańca porwała muzyka Nicka Sincklera i zespołu Bala Band. Nick to młody i utalentowany wokalista. Na swoim koncie ma współpracę z wielkimi gwiazdami polskiego rynku muzycznego. Jego głos zachwycił także widzów w programie „Fabryka Gwiazd” i show Telewizji Polsat „All Together Now – Śpiewajmy Razem”.

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Tradycją balu stały się też koncerty gwiazd. Noworoczny koncert Andrzeja Piasecznego w takiej oprawie i scenografii, największe przeboje, a także wyselekcjonowane przez niego jego ulubione utwory brzmiały wyjątkowo. Koncert dla Gości Nosalowy Dwór Resort & SPA pokazał, że Andrzej „Piasek” Piaseczny wciąż jest The Voice of Poland- jednym z najlepszych jakie mamy.

scena z: Andrzej Piaseczny, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Nie zapomniano też o najmłodszych. Na dzieci czekała niesamowita przygoda z baśniowymi bohaterami w specjalnych strefach balu. Kreatywne warsztaty i przytulna sala balowa sprawiły, że nikt się nie nudził w tą sylwestrową noc.

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Formuła eleganckiego, sylwestrowego balu cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością. W przyszłym roku tematem przewodnim balu będzie Agent 007-James Bond. Miejsca sprzedają się z ogromnym wyprzedzeniem i często są rezerwowane nawet kolejnego dnia po sylwestrowej imprezie. Zakopane odwiedza coraz większa grupa zamożnych i wymagających Gości , którzy doceniają wysoki poziom imprez i oczekują, ze tę ostatnią noc w roku spędzą w doborowym towarzystwie i eleganckiej oprawie.

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

 

KL