Event MIX Sylwester w weselnym stylu w warszawskim centrum rozrywki Hulakula

Sylwester w weselnym stylu w warszawskim centrum rozrywki Hulakula

60
0

Szalone oczepiny, weselne przeboje oraz tańce do białego rana – tak wspominać będą Sylwestra uczestnicy zabawy w Rozrywkowym Centrum Miasta Hulakula na Jagiellońskiej 82B w Warszawie. Bilety na imprezę zorganizowaną w stylu wiejskiego wesela bardzo szybko zostały wyprzedane. Klimat był świetną okazją do oderwania się od codzienności i pełnego stresu życia w mieście. Goście przenieśli się w świat pozbawiony trosk, wypełniony swobodą i pozwalający zapomnieć o ponurej pogodzie na zewnątrz i rutynie codzienności.

Na ostatnią grudniową noc, Rozrywkowe Centrum Miasta Hulakula zamieniło swój nowoczesny wystrój na weselną wiejską salę. Suto zastawione jedzeniem stoły nakryte białymi obrusami, weselne ozdoby zwisające z sufitu oraz goście w wieczorowych strojach wypełnili kultowe miejsce. W tym roku Sylwestra w Hulakula obchodziło ponad 1000 osób, a wodzirejem tego hucznego wydarzenia był znany prezenter radiowy Paweł Pawelec.

Zanim „weselni” goście rozpoczęli szaleństwo na parkiecie i biesiadę przy stole, zostali powitani przez Parę Młodą i symbolicznie przyjęci chlebem i solą. Następnie uczestnicy imprezy mogli podziwiać pierwszy taniec świeżo zaślubionych, by później samemu dać się porwać na parkiet. Paweł Pawelec z niezwykłą energią i radością prowadził sylwestrową imprezę i bawił się razem z gośćmi w rytmie piosenek disco polo, polskich klasyków oraz przebojów zagranicznych artystów.

W cenie biletu został wliczony open bar, lampka szampana o północy oraz catering. Gościom zaserwowano m.in. ragout wołowe z grzybami, wędzonego łososia w dressingu limonkowo-miodowym, wolno pieczone żeberka z owocem jałowca i miodowym sosem z orzechami, krem pomidorowy z bazyliowym pesto, a także mięsne i wegetariańskie sałatki. Dodatkowo uczestnicy imprezy mogli skosztować i wybrać z oferty dziesięciu rodzajów deserów. Kalorie można było szybko spalić podczas serii typowych, tradycyjnych weselnych zabaw. Weselników czekały nawet oczepiny, po których podziwiano taniec „przyszłej pary”, czyli szczęśliwców, którzy złapali welon oraz muszkę. W najważniejszym momencie zabawy, o północy wypito zdrowie Młodych oraz zjedzono kawałek weselnego tortu.

Atrakcjami, które uświetniły najgorętszą noc w roku były otwarte tory bowlingowe oraz stoły bilardowe gotowe do gry. Dużym zainteresowaniem cieszyła się ustawiona ścianka fotograficzna, na tle której można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Był to już trzeci Sylwester w nowej siedzibie Hulakula na ul. Jagiellońskiej 82B w Warszawie. Każdego roku impreza jest organizowana w innym stylu i niepowtarzalnym klimacie. W poprzedniej edycji sylwestrowej zabawy królował amerykański swing i „hollywoodzki szyk”.

Rozrywkowe Centrum Miasta Hulakula to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w stolicy znane z imprez dla dzieci i młodzieży, dorosłych i seniorów oraz klientów korporacyjnych. Niejednokrotnie pojawiają się tam również popularni i lubiani celebryci, aktorzy czy piosenkarze. Więcej informacji oraz szczegółowy plan imprez i atrakcji dostępny jest na stronie: www.hulakula.com.pl.