Trade marketing Call for papers – Podziel się z swoją wiedzą podczas Packaging Innovations

Call for papers – Podziel się z swoją wiedzą podczas Packaging Innovations

0

W dniach 1-2 kwietnia 2020 r. w EXPO XXI Warszawa odbędą się 12. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations – jedno z najciekawszych spotkań branży opakowań w Europie Środkowej.

Targi Packaging Innovations od pierwszych edycji wyróżniają się nie tylko szeroką ofertą wystawców, ale również strefą warsztatową – workShops, w której prezentacje prowadzą cenieni specjaliści z branży. Seminaria workShops odbywają się aż na dwóch scenach przez 2 dni. Dzięki temu swoim doświadczeniem mogą podzielić się dziesiątki ekspertów. W ubiegłym roku można było wysłuchać prezentacji m.in.: Róży Rutkowskiej (Scoby – biodegradowalne i jadalne opakowania przyszłości), Marty Krawczyk z Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A („Jak projektować żeby recyklingować?”), Anny Borys – Karwackiej z McDonald’s Polska Sp. z o.o. („Scale for Good” – strategia firmy McDonald’s w zakresie opakowań i recyklingu odpadów).

Organizator poszukuje inspirujących twórców do wystąpień podczas targów. Tematy można zgłaszać do 31 stycznia. Każdy, kto chciałby podzielić się swoją wiedzą, ma ciekawe case studies lub firma, która wprowadziła ciekawe rozwiązania chciałaby o nich opowiedzieć – może aplikować do projektu TUTAJ.

Ilość zgłoszeń jest ograniczona, dlatego nie warto marnować czasu.  Podobnie jak w roku ubiegłym, tematem przewodnim będą opakowania a ochrona środowiska: opakowania z materiałów pochodzących z recyklingu i materiałów innowacyjnych.

Targi Packaging Innovations każdego roku odwiedzane są przez tysiące ekspertów, którzy poszukują innowacyjnych, skutecznych rozwiązań, są otwarci na nowości i chętnie biorą udział w seminariach workShops. Udział w prezentacjach to okazja, aby swoją wiedzą podzielić się przed szerokim gronem odbiorców, ściśle związanych z branżą.

Więcej o projekcie:

https://packaginginnovations.pl/pl/call-for-papers.html

OOH magazine jest partnerem medialnym wydarzenia.

KL