Logo

Gadżety reklamoweInspiracje

Trwa konkurs na gadżety promocyjne dla Bydgoszczy

Miasto Bydgoszcz ogłosiło konkurs na projekt linii gadżetów promocyjnych miasta. Prace konkursowe można nadsyłać do 28 lutego 2020 roku. Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma nagrodę finansową.

Konkurs ma charakter ogólnopolski i otwarty. Jego przedmiotem jest zaprojektowanie linii gadżetów, które będą w interesujący sposób promowały nasze miasto. Projekt powinien składać się z minimum trzech rodzajów gadżetów. 

Jak czytamy na portalu bydgoszcz.pl, w konkursie organizator stawia na oryginalność, funkcjonalność oraz ekologiczny charakter materiałów promocyjnych. Nadesłane projekty powinny być projektami autorskimi, oryginalnymi w formie, ale realnymi do realizacji oraz o użytkowym charakterze. Nie jest wymagana specyfikacja techniczna projektowanych przedmiotów. Każdy gadżet musi zawierać logotyp Bydgoszczy.

Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma nagrodę finansową w kwocie 2000 złotych brutto.

Prace konkursowe należy składać do 28 lutego 2020 r. Projekt prosimy złożyć osobiście lub przesłać do siedziby Urzędu Miasta Bydgoszczy. Szczegóły dostępne są w Regulaminie Konkursu. Prace konkursowe zostaną poddane ocenie komisji, której skład zostanie powołany przez Prezydenta Miasta. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 13 marca 2020 r. 

Źródło: Oficjalny Serwis Bydgoszczy

KL