Wydarzenia XII Międzynarodowy Festiwal Reklamowy White Square

XII Międzynarodowy Festiwal Reklamowy White Square

0

XII Międzynarodowy festiwal reklamowy White Square odbędzie się w Mińsku, w dniach 15-17 kwietnia 2020. Już po raz dwunasty festiwal zgromadzi około 700 uczestników z ponad 30 krajów świata, którzy przyjadą do stolicy Białorusi, aby poznać najnowsze trendy branżowe i zainspirować się najbardziej nowatorskimi, odważnymi i oryginalnymi pomysłami z zakresu kreatywności, brandingu, marketingu, mediów cyfrowych, wdrażanych na różnych rynkach w ciągu ostatniego roku.

White Square to wydarzenie obejmujące dwa główne segmenty – konkurs prac reklamowych oraz forum biznesowe służące wymianie najlepszych międzynarodowych praktyk i innowacji z branży marketingu i komunikacji. Do rywalizacji o nagrody festiwalu White Square zaproszone są zrówno międzynarodowe, jak i lokalne, niezależne agencje kreatywne, studia projektowe i profesjonaliści z różnych krajów na całym świecie. Zgłoszenia przyjmowane są online na oficjalnej stronie adfest.by do 27 marca.

Zgłoszenia można przesyłać do 7 kategorii konkursowych: Kreatywność, Branding, Marketing, Digital, Efektywna twórczość, Media, Zmiana na lepsze. Prace zostaną ocenione przez 6 grup międzynarodowego jury – osoby o innowacyjnym podejściu do reklamy i twórcy oryginalnych pomysłów nagrodzonych złote i uhonorowane miejscami w jury na Cannes Lions i innych prestiżowych festiwalach reklamowych na całym świecie.

Oprócz konkursów White Square obejmuje różne programy biznesowe i edukacyjne. W ciągu trzech całych dni – 15-17 kwietnia – uczestnicy festiwalu wezmą udział w ponad 70 wykładach, prezentacjach i panelach dyskusyjnych poświęconych kreatywnym trendom w komunikacji, marketingu, brandingu, cyfrowej i mediach prowadzonych przez gwiazdy światowej branży reklamowej. Nieformalna i zabawna rozrywka jest gwarantowana na White Square przez całą noc podczas imprezy i wycieczki po mieście. 

Szczegółowe informacje na temat festiwalu White Square można znaleźć na oficjalnej stronie adfest.by. Aby wziąć udział w konkursach, należy kontaktować się pod adresem konkurs@adfest.by; kontakt w sprawie udziału w programie biznesowym i edukacyjnym – info@adfest.by

KL