Event MIX Orlen szuka agencji do kompleksowej realizacji eventów sportowych

Orlen szuka agencji do kompleksowej realizacji eventów sportowych

69
0

PKN Orlen opublikowało informację o postępowaniu, którego celem ma być zebranie informacji z rynku dotyczących portfolio agencji mogących zrealizować kompleksowo event o charakterze sportowym.

To pierwszy etap postępowania zakupowego, do którego Orlen zaprasza wszystkie firmy i agencje eventowe celem przedstawienia swoich dotychczasowych osiągnięć oraz realizacji.

Wymagania co do agencji, to m. in. działanie na rynku minimum 3 lata, udokumentowane doświadczenie (portfolio) w zakresie organizacji i realizacji dużych eventów tj.: imprez masowych, wydarzeń o charakterze sportowym i motoryzacyjnym. Należy również udokumentować w portfolio realizację w ciągu ostatnich 3 lat: przynajmniej 2 eventów z budżetem powyżej 1 mln zł netto; przynajmniej 3 eventów o charakterze imprez masowych oraz przynajmniej 3 eventów o charakterze sportowym, w tym minimum jeden o wartości powyżej 500 tys. zł netto.

Po dokonaniu oceny merytorycznej złożonych ofert oraz weryfikacji finansowej, Orlen planuje spotkania z oferentami  w terminach: 15.03-10.04.2020 w Warszawie. Termin może jednak ulec zmianie w trakcie trwania postępowania zakupowego.


Ostateczną datą składania ofert jest 06.02.2020 r. godz. 10.00.
Wszystkie szczegóły dotyczące postępowania dostępne są TUTAJ.